skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

آواتک، شزان، نوآوا و زاویه در هم‌آوا ادغام می‌شوند

تحریریه پیوست

۱۴ شهریور ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

آواتک، شزان، نوآوا و زاویه در مجموعه‌ هم‌آوا ادغام و در کارخانه نوآوری مستقر می‌شوند.

ایمان جلیلی، مدیر ارتباطات شرکت هم‌آوا،درباره جزئیات این ادغام به پیوست گفت: «همه این مجموعه‌ها به غیر از شزان در مجموعه کارخانه نوآوری مستقر شده‌ بودند اما برای تسریع امور و متمرکز شدن همه سرویس‌ها تصمیم بر این شد تا با یکدیگر ادغام و از این به بعد با شخصیت حقوقی هم‌آوا فعالیت کنند. یعنی هم‌آوا شرکت مادر باشد و سایر برندهای زیرمجموعه آن هم فعال باشند، اما به نام هم‌آوا قرارداد منعقد کنند.»

جلیلی با اشاره به اینکه هدف از این ادغام خدمت‌رسانی صفر تا صد به استارت‌آپ‌ها از پروسه ایده تا تبدیل شدن آن‌ها به یک کسب‌وکار بزرگ بوده است، درباره بخش‌های مختلف این مجموعه و تقسیم کار میان آن‌ها نیز اعلام کرد: «نوآوردگاه درگاه ورودی ما برای رویدادهاست. فضای کار اشتراکی بر عهده زاویه و برنامه‌های شتابدهی به طور مشترک به عهده آواتک و شزان خواهد بود. نوآوا نیز به استارت‌آپ‌ها خدمات رشد ارائه خواهد داد. خود هم‌آوا نیز از این به بعد سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌های در حال رشد را به عهده خواهد داشت.»

به باور او با این ادغام‌ها حلقه کاملی از ارایه خدمات به شرکت‌های استارت‌آپی در کارخانه  نوآوری شکل خواهد گرفت که امکان مانیتور آن نیز به صورت لحظه‌ای و مرحله‌ای وجود دارد.

آن گونه که مدیر ارتباطات هم آوا می‌گوید این ادغام و مراحل قانونی آن همچنان در حال انجام است چون برخی از این برندها تعهداتی داشتند که باید انجام می‌دادند تا بتوانند شخصیت حقوقی خود را به هم آوا منتقل کنند. جلیلی تصریح می‌کند تغییرات در مدیریت  هم‌آوا نیز ظرف یک تا دو ماه آینده محقق خواهد شد. همچنین براساس اعلام او ، رضا کلانتری نژاد بنیانگذار شزان به عنوان مدیر مجموعه هم‌آوا انتخاب شده است.

هم‌آوا به منظور مدیریت کارخانه نوآوری در فروردین ۹۷ با عنوان «کارخانه نوآوری هم‌آوا» به ثبت رسیده‌است.

 

 

http://pvst.ir/5eo

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو