skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کافه گیمز ۲ با هدف اشتراک تجارب بازی‌سازان برگزار خواهد شد

تحریریه پیوست

۶ شهریور ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

کافه گیمز۲ دومین رویداد مشترک آواگیمز و کافه بازار چهارشنبه ۱۴ شهریور در کارخانه نوآوری برگزار می‌شود

در این رویداد آواگیمز و کافه بازار در حوزه موبایلی تلاش دارند فرصتی فراهم کنند تا در آن بازی‌سازان تجارب خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

در رویداد کافه گیمز ۲ در ابتدا علی نادعلیزاده، مدیر عامل استودیوی تاد سازنده بازی پرسیتی با ارائه سخنرانی خود این رویداد را شروع می کند.

در سخنرانی دیگر ایمان رومنا از «کافه‌‌بازار» با موضوع “تصمیم خوب، تصمیم بد” به بررسی موردی چند تصمیم بازی‌سازان پردرآمد خواهد پرداخت و در آن به مباحثی از قبیل معیارهایی که به رشد درآمد بازی‌سازی‌‌ها کمک می‌کنند، ملاک‌‌هایی که در سطوح درآمدی مختلف اثر گذار هستند و داده‌هایی که توسعه‌‌دهندگان می‌توانند با توجه به آن‌ها کلیدی برای حل مشکل درآمد زا نبودن خود بیابند پرداخته خواهد شد.

در بخش سوم این رویداد ویدیو ۳۰ دقیقه ای با مضمون “الفبای سافت لانچ بازی ها موبایلی” پخش خواهد شد . این ویدیو توسط Lucas Gonzalez Torres مدیر تولید شرکت Zeptolab ارائه شده است.
در سخنرانی سوم طه رسولی مدیر برنامه در آواگیمز پنل “داستان های شکست” را برگزار خواهد کرد که در آن بازی‌سازان مطرح ایرانی در مورد شکست‌های خود در پروژه‌های بازی شان صحبت خواهند کرد.
در بخش انتهایی این رویداد نیز توسعه‌ دهندگان می‌توانند با مسئولان و دست اندرکاران کافه بازار، آواگیمز و دیگر بازی‌سازان ایرانی گپ و گفتگو داشته باشند.

http://pvst.ir/5e5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو