skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

صفحه پیوندها بدهی‌اش را نداد و قطع شد

تحریریه پیوست

۲۸ مرداد ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

سایت پیوند‌ها ، سرویسی که کاربران از سایت‌های فیلتر شده به آن ارجاع داده می‌شوند، امروز از دسترس خارج شد.  فرشاد اسماعیلیان، نایب رییس هیئت مدیره هاست‌ایران، که سرویس‌دهنده هاست این سرویس است در گفت و گو با پیوست دلیل این اتفاق را بدهی این سایت به شرکت “هاست ایران “ اعلام می‌کند.
او در این خصوص می‌گوید:‌« طرف قرار داد ما برای ارایه به سایت پیوندها مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال زیر نظر وزارت ارشاد است. نزدیک به ۵ سال پیگیر بدهی ارایه خدمات خود به این سامانه هستیم که حالا این رقم بدهی به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده اما تا کنون موفق به دریافت یک پاسخ روشن از این نهاد نشده‌ایم.»
براساس اظهارت اسماعیلیان، در آخرین پیگیری‌های این شرکت، رسانه‌های دیجیتال نه به صورت کتبی که به صورت شفاهی اعلام کرده که سیاستی برای پرداخت این هزینه ندارد.

اما حالا این احتمال به صورت جدی مطرح شده که از پایان دولت دهم مالکیت سایت پیوندها از رسانه‌های دیجیتال به کمیته تعیین مصادیق مجرمانه سپرده شده است.
همچنین اسماعیلیان نیز در توییتر خود اعلام کرده است که بعد از رسانه‌ای شدن این موضوع کارگروه مصادیق مجرمانه در تماس با وزارت ارشاد خواسته‌اند که هرچه زودتر دستور بازگشت سایت پیوندها به حالت عادی صادر شود.

http://pvst.ir/5df

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو