skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ثبت‌نام سامانه همگرا، آغاز شد

تحریریه پیوست

۲۸ مرداد ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

در همایش TGC بنیاد ملی بازی‌ها سامانه‌ای به نام همگرا را معرفی کرد. این سامانه برای حمایت از بازی‌سازان راه اندازی شد و حال پس از گذشت یک ماه بنیاد ملی بازی‌ها عنوان کرد که این سامانه پس از طی شدن چند سال فرآیندهای فکری و نیازسنجی از امروز ( ۲۸ مردادماه) به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای جهت منسجم‌سازی حمایت‌ها، واحد حمایت از بازی‌های ویدئویی در این بنیاد با ساختاری جدید از سال ۹۶ شکل گرفت و تحت واحدی با عنوان ساختار حمایتی همگرا تعریف شد.
حمایت‌های همگرا به تیم‌های فعال (حتی با یک نفر عضو) و شرکت‌های بازی‌سازی تعلق می‌گیرد که در چهارسال گذشته حداقل دو بازی (یا یک بازی و یک نمونه اولیه از بازی) تولید کرده باشند. بازی‌سازان می‌توانند در پورتال همگرا ثبت نام ‌کنند و پس از ارزیابی بر اساس شاخص‌های مختلف و دریافت رتبه بر مبنای این شاخص‌ها حمایت دریافت کنند.

این حمایت‌ها شامل تجهیزات، امکانات و محل استقرار، پشتیبانی و آزمون در تولید و نشر بازی، جذب تسهیلات مالی و سرمایه‌گذاری، مشاوره تخصصی و توسعه ساختاری، تبلیغات، بازاریابی و توسعه بازار، آموزش و تسریع فرآیند رشد شرکت هستند.

تیم‌ها و شرکت‌های متقاضی از امروز تا ۱۷ شهریور فرصت دارند تا در پورتال همگرا ثبت‌نام کنند. پس از پایان مهلت ثبت‌نام، حداقل ۴۵ روز فرآیند ارزیابی طی خواهد شد و بعد از آن رتبه‌ها اعلام شده و انتخاب و تخصیص حمایت‌ها آغاز می‌شود.
بازی‌سازان برای ثبت‌نام و اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به سایت http://hamgara.org مراجعه کنند.

http://pvst.ir/5de

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو