skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نماینده اتاق بازرگانی: انجمن فین تک نظر ما را تغییر داد

تحریریه پیوست

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

محسن عامری، مدیر بررسی و تنظیم پیشنهادهای شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی اتاق بازرگانی در گفتگو با پیوست در مورد جلسه امروز مقررات زدایی در خصوص تسهیل فرایند دریافت درگاه پرداخت الکترونیکی گفت:« نظر تشکلات مرتبط به این موضوع در اتاق بازرگانی را پیگیری می‌کنیم. در صورتی که با نظر سازمان نظام صنفی و انجمن فین تک‌ها موافق بودند دریافت ای نماد را منوط به بررسی بانک مرکزی و شاپرک می‌دانیم و دیگر نیازی به ارزیابی مجدد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیست.»

عامری با اشاره به اینکه پیشنهاد دبیرخانه با در نظر گرفتن اصلاحاتی مناسب است اما نیاز به بررسی بیشتری دارد، بیان کرد:« در جلسه تصورم براین بود که این پیشنهاد خوب و کارشناسی شده است ونظرم مثبت بود. اما وقتی صحبت ذینفعان مانند انجمن فین تک و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای را شنیدم که نمونه‌های کسب و کارهایی را داشتند که چند سال درگیر دریافت ای نماد بودند، احساس می‌کردم موضوع نیاز به بررسی بیشتری دارد و بهتر است ما هم نظر تشکل‌های تخصصی خود را بگیریم و پیش از طرح موضوع در جلسه اصلی هیات مقررات زدایی که دوشنبه هفته آینده است ما هم از طریق اتاق بازرگانی پیگیری کنیم. »

او ادامه داد:« در اینجا مشکلی وجود داشت و من هم در جلسه به آن اشاره کردم این بود که در فرآیند رسیدگی و جلسات قبلی که در مورد این موضوع داشتند، تشکل‌های مرتبط اتاق بازرگانی را دعوت نکرده بودند. انجمن فین تک تشکل ثبت شده در وزارت کار یا نظام صنفی یارانه‌ای سازمان مستقلی است که جامعیت آن به صورتی نیست که بگوییم نماینده کل فعالین اقتصادی کل بخش خصوصی در این حوزه است.»

http://pvst.ir/5d4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو