skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کارتخوان چندمنظوره برای مدیریت عرضه سوخت و عملیات پرداخت

تحریریه پیوست

۲۰ فروردین ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

کارتخوان چند منظوره پرداخت‌الکترونیک سداد با قابلیت‌هایی همچون پذیرش یکجای کارت سوخت و کارت‌بانکی ویژه جایگاه‌های سوخت طراحی شد. هدف از طراحی این کارتخوان رفع معضلات رایج در فرآیند سوخت‌گیری به صورت هوشمندانه است.
به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، امنیت، دوام و ماندگاری، سرعت و پایداری در اتصال ازجمله مزایای اصلی این کارتخوان به شمار می‌رود.

با توجه به همراهی این دستگاه با استانداردهای روز دنیا در زمینه امنیت اطلاعات، می‌توان گفت که ابزاری قدرتمندی در برابر تهدیدهای امنیتی است و تراکنش‌ها را در نهایت امنیت انجام می‌دهد. زیرساخت‌ها و قطعات پیشرفته و روزآمد این دستگاه نیز زمینه‌ساز سرعت این کارتخوان است و امکان ارتباط با سامانه هوشمند سوخت، پردازش تراکنش‌ها و نمایش اطلاعات را به‌صورت هم‌زمان بدون کاستن از سرعت عملیات فراهم می‌کند.

طراحی این دستگاه به گونه‌ای است که می‌توان مدتی طولانی و بدون خرابی از آن استفاده کرد و گذر زمان تأثیری بر کیفیت عملکرد آن نخواهد داشت. این کارتخوان با بیشترین میزان دسترسی به شبکه بانکی و سامانه هوشمند سوخت، انواع مسیرهای ارسال و دریافت اطلاعات را در اختیار دارد و پرسرعت‌ترین آنها را انتخاب می‌کند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این دستگاه که به‌تازگی به بهره‌برداری رسیده است می‌توانند با مرکز تماس پرداخت الکترونیک سداد به شماره42739000 021تماس بگیرند.

http://pvst.ir/5vp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو