skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سود سهامداران حقیقی شرکت توسن واریز شد

۲۰ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سود سهامداران حقیقی شرکت توسن به مبلغ ۵۰۰ ریال به ازای هر سهم، از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به حساب سهامداران حقیقی واریز شد.

به گزارش روابط عمومی توسن، مجمع عمومی سالیانه شرکت توسن، جهت سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲، مورخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ با حضور بیش از ۸۳ درصد از سهام‌داران و نمایندگان قانونی آنها، برگزار شد. در این جلسه بر اساس تصمیم سهامداران حاضر در مجمع، سود تقسیمی به‌ازای هر سهم، معادل ۵۰۰ ریال تعیین شد.بنابراین، براساس آخرین زمانبدی پرداخت سودِ منتشر شده در سامانه کدال و برای رعایت حقوق سهامداران حقیقی توسن، سود سهامداران حقیقی به مبلغ ۵۰۰ ریال به ازای هر سهم در تاریخ هجدهم تیر ماه ۱۴۰۳ از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب سهامداران واریز شد.

خلاصه‌ای از سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۲

شرکت توسن در تاریخ پنجم آذرماه سال ۱۳۹۹ در فرابورس اوراق بهادار تهران در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن با نماد «توسن» درج شده و سهام آن برای اولین‌بار در تاریخ ۲۴ شهریورماه ۱۴۰۰ مورد معامله قرار گرفته است. وضعیت سهام توسن در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته با ۵۷ درصد رشد مواجه بوده است .توسن همچنین در سال مالی ۱۴۰۲ درآمدی معادل ٩هزار و ٣٠میلیارد ریال را به ثبت رسانده است.بر اساس گزارش خرداد ماه ۱۴۰۳ شرکت درآمدی معادل ۶۴۰ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که نشان‌دهنده رشدی بیش از ۸۴ درصد نسبت به دوره مشابه سال قبل است. توسن، خرداد ماه سال جاری، با همراهی حدود هزار، نیروی انسانی متخصص بیست‌وپنجمین سال فعالیت خود را در صنعت فناوری مالی و فناوری اطلاعات کشور جشن گرفت.

https://pvst.ir/idc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو