skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پیشنهاد افزایش سرمایه ۲ همتی تپسی در هیات مدیره به تصویب رسید

سمانه سمیع تحریریه

۱۸ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پیشنهاد افزایش سرمایه ۲ هزار میلیارد تومانی تپسی در هیات مدیره این شرکت به تصویب رسید و این پیشنهاد پس از تصویب در مجمع عمومی فوق‌العاده تپسی اجرایی می‌شود.

به گزارش پیوست در گزارش کدال آمده است که هیات مدیره شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس با نماد تپسی به مجمع عمومی فوق العاده پیشنهادی در خصوص افزایش سرمایه ارائه کرده است. تپسی هدف از این افزایش سرمایه را برنامه‌های توسعه کسب و کار شرکت در ابعاد مختلف از جمله افزایش سهم بازار در زمینه‌های فعالیت فعلی و همچنین برنامه‌های سرمایه‌گذاری برای توسعه سرویس‌های جدید عنوان کرده است و محل افزایش سرمایه سود انباشته مطالبات حال شده‌ی سهامداران و آورده‌ی نقدی است.

در پیشنهادی که در خصوص افزایش سرمایه به تصویب هیات مدیره رسیده است و به مجمع عمومی فوق‌العاده ارسال شده است آمده است که با عنایت به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۹۵/۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ مبلغ ۲۴۶.۳ میلیارد تومان به مبلغ ۲ هزار میلیارد تومان مطرح شده است.

این میزان افزایش سرمایه قرار است از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی‌، سود انباشته انجام شود.افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

در صورت تصویب این میزان افزایش سرمایه، سرمایه تپسی ۷۱۲ درصد افزایش خواهد یافت. این مبلغ افزایش سرمایه‌گذاری، نشان‌دهنده‌ی میل سرمایه‌گذاری گروه گلرنگ در این حوزه است.

https://pvst.ir/icr
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو