skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ژاکت مرجع رسمی افزونه‌های درگاه پرداخت سپ شد

۱۷ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ژاکت مرجع رسمی افزونه‌های درگاه پرداخت سپ شد. این همکاری با هدف توسعه بازار افزونه‌های پرداخت اینترنتی سپ و ارائه راهکارهای نوین برای وب‌سایت‌های اینترنتی شکل گرفته است.

سپ، ارائه‌دهنده درگاه پرداخت اینترنتی کشور که بسیاری به عنوان درگاه پرداخت بانک سامان آن را می‌شناسند، با انعقاد قراردادی با مجموعه ژاکت فعال مارکت وردپرس ایران، فصل جدیدی از تعاملات خود را آغاز کردند. این قرارداد به منظور توسعه بازار افزونه‌های پرداخت اینترنتی سپ و ارائه راهکارهای نوین برای وب‌سایت‌های اینترنتی تنظیم شده است.

بر اساس این همکاری، مجموعه ژاکت به‌عنوان مرجع رسمی دانلود و پشتیبانی افزونه‌های سپ معرفی شده است. چشم‌انداز این همکاری بهبود تجربه کاربری و افزایش چابکی در توسعه و همگام سازی پلاگین‌ها با آخرین تغییرات وردپرس و سپ است.

ژاکت در این همکاری مسئولیت توسعه تمامی افزونه‌های مورد نیاز سپ و همچنین نگهداری و پشتیبانی از آن‌ها را بر عهده دارد. این همکاری استراتژیک به منظور ارائه خدماتی با کیفیت بالا و پشتیبانی فنی مناسب به کاربران نهایی صورت گرفته است.

وحید بهرامیان، مدیرعامل ژاکت، در این باره گفت: این همکاری با سپ نشان‌دهنده تعهد ما به ارائه بهترین راهکارهای پرداخت برای کاربران ژاکت و کاربران اینترنتی کشور است. با توسعه افزونه‌های پرداخت سپ، ما به دنبال ارتقای تجربه کاربری و افزایش امنیت تراکنش‌های آنلاین هستیم.

https://pvst.ir/icn

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو