skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سهمیه آگهی رایگان دیوار سالانه شد

۱۳ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سهمیه آگهی رایگان دیوار سالانه شد و هر کاربر شخصی سالانه امکان انتشار ۷۳ آگهی رایگان را بر اساس کد ملی خود در دسته‌بندی‌های مختلف دیوار دارد.

به گزارش روابط عمومی دیوار، دیوار از اول تیرماه برای بهبود تجربه کاربران شخصی و مقابله با آگهی‌های جعلی و تکراری (اسپم)، سهمیه آگهی‌های رایگان کاربران را از ماهانه به سالانه تغییر داده است.

هر کاربر شخصی سالانه امکان انتشار ۷۳ آگهی رایگان را بر اساس کد ملی خود در دسته‌بندی‌های مختلف دیوار دارد. این تعداد، با هدف تامین نیاز کاربران شخصی جهت استفاده از خدمات دیوار تعیین شده و در واقع استفاده بیشتر از ۷۵ درصد کاربران از دیوار کاملا رایگان است.

پیش از این، کاربران در هر دسته‌بندی دیوار میزان مشخصی آگهی رایگان به صورت ماهانه داشتند و در صورت تمام شدن سهمیه آن ماه باید تا ماه بعد برای استفاده مجدد منتظر می‌ماندند، با این تغییر اکنون کاربران شخصی که در مواقع خاصی (مثل اسباب‌کشی) نیاز به تعداد بیشتری از آگهی رایگان دارند، می‌توانند این سهمیه را به صورت یکجا یا در طول سال استفاده کنند. سهمیه آگهی رایگان یکی از ویژگی‌هایی است که دیوار از ابتدا با هدف پاسخگویی به نیازهای عادی کاربران توسعه‌ داده است. این سهمیه صرفا به کاربرانی اختصاص داده می‌شود که از سوی دیوار استفاده‌شان شخصی به حساب می‌آید.

بررسی‌های دیوار نشان می‌داد که سهمیه آگهی رایگان ماهانه جوابگوی نیاز این کاربران نبوده است. برای رضایت بیشتر کاربران شخصی و پاسخ به این نیاز، اکنون با این تغییر کاربران می‌توانند به‌صورت آزادانه‌تری از سهمیه کل سال خود استفاده کرده و نیازهای خود را برآورده کنند. این تغییر از طریق بخش «آگهی‌های من» که در منوی «دیوار من» قرار دارد، به کاربران اطلاع‌رسانی شده است و آن‌ها می‌توانند سهمیه آگهی‌های رایگان سالانه خود را در هر دسته مشاهده کنند.

https://pvst.ir/ibn

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو