skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شاتل و طوبی امید راهبر قرارداد همکاری امضا کردند

سمانه سمیع تحریریه

۱۲ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت شاتل و طوبی امید راهبر با هدف توسعه خدمات زیرساختی به کاربران قرارداد همکاری امضا کردند.

به گزارش پیوست، در ساعات پایانی روز اخر الکامپ میان شرکت شاتل و طوبی امید راهبر قرارداد همکاری امضا شد. مهدی کریمی مدیرعامل شرکت طوبی امیدراهبر در این باره گفت: طوبی امیدراهبر وابسته به هلدینگ راهبر و شرکت سرمایه گذاری غدیر است که در زمینه دیتاسنتر فعالیت می‌کند. تلاش ما بر این است که به سمت سرویس‌های ارزش افزوده دیتا سنتر وارد شویم‌ و شرکای استراتژیک و مهمی را در مسیر توسعه کسب و کار خود انتخاب کنیم. از آنجا که شاتل شرکتی خوشنام با ۲۰ سال فعالیت است و دیگر تبدیل به هلدینگی چند رشته‌ای شده است ما به همکاری در کسب و کار سازمانی شاتل جلب شدیم تا بتوانیم در حوزه دیتاسنتر از ترافیک پهنای باند شاتل استفاده کنیم.

رضا غلامی مدیر ارشد فروش راهکارهای سازمانی شاتل هم در پاسخ به پیوست مبنی بر تاثیر این همکاری در خدمات به کاربران نهایی توضیح داد: طوبی امید راهبر در زمینه کلود کامپیوتینگ و دیتاسنتر فضا و زیرساخت ارائه می‌دهد، طی این همکاری پهنای باند این فعالیت را شاتل تامین می‌کند و از آنجا که شاتل در زمینه توزیع پهنای باند مزیت رقابتی دارد می‌تواند اینترنت با کیفیت و امنیت بالا را در اختیار مشترکان قرار دهد. در واقع کاربران سرویس‌های ابری دیتاسنتر طوبی با این ترکیب می‌توانند از پهنای باند باکیفیت شاتل و خدمات زیرساختی ابری طوبی امید راهبر بهره‌مند شوند.علاوه بر اینکه ما به دنبال همکاری‌های استراتژیکی بیشتری نیز هستیم و از این نوع همکاری‌ها استقبال می‌کنیم.

https://pvst.ir/ibh
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو