skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آپ تریدر در آخرین روز الکامپ رونمایی شد

۱۲ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۶ تیر ۱۴۰۳

مراسم رونمایی از آپ تریدر با همکاری گروه خدمات بازار سرمایه آشنا، آپ و رایان هم‌افزا در روز آخر نمایشگاه بین‌المللی الکامپ برگزار شد.

به گزارش پیوست؛ شهریار شهمیری، مدیرعامل هلدینگ سهم آشنا درباره همکاری برای راه‌اندازی اپلیکیشن آپ‌تریدر گفت: اپلیکیشن آپ‌تریدر با همکاری سه جانبه راه‌اندازی شده است. سعی کردیم ابزار‌های مالی را در آپ‌تریدر ارائه کنیم که درک بیشتری توسط عموم داشته باشد‌. انجام معاملات و مدیریت ثروت، سوژه اصلی ما برای امنیت بیشتر در آپ‌تریدر است‌. در این سوپر اپلیکیشن مالی قرار است ترید هم صورت بگیرد و این برنامه با تجربه‌های کاربری بهبود پیدا خواهد کرد.

در آپ تریدر پروژه آپ کارت شروع  شده است و خدمات دیگری که به دنبال آن هستیم معاملات خرید خودرو در بورس کالا است که‌امیدوارم در اپلیکیشن داشته باشیم.

در بحث خدمات مالی باتوجه به رگولاتوری خاص آپ‌ترید و انتظارات کاربران سوپر اپلیکیشن‌ها که متناسب با این خدمات باشد، تجربه موفقی با آسان پرداخت شروع کردیم و خوشحالیم که خدمات کامل کارگزاری را به بازار ارائه دهیم.

باقر صمدی، مدیرعامل هلدینگ آسان پرداخت در توضیح همکاری سهم‌آشنا با آپ‌ترید گفت: ورود به این حوزه و حفظ کاربران و خلق ارزش با توجه به تورم افسار گسیخته از جمله اعتقادات ما بوده است. ما شرکتی هستیم که به تدریج با توسعه تکنولوژی از بحث پوز به اپلیکیشن رسیدیم و بیش از ۴۰ میلیون نصب فعال داریم و ماهانه بیش از ۲۳ میلیون کاربر استفاده می‌کنند و استقابل خوبی از مجموعه آپ شده است.

امروز بیش از ۱۰۰ سرویس در حوزه آپ ارائه می‌دهیم و حوزه‌های مالی، گردشگری، بیمه و حمل و نقل ارائه خدمت می‌کنیم. حوزه‌هایی که علاقه‌مند هستیم حوزه خدمات مالی است که با ظهور کرونا و ارائه خدمات مربوط به سجام در سال ۱۳۹۹ شکل گرفت و با تعامل‌های خوبی که انجام دادیم، بستر خوبی ایجاد و علاوه بر مربوط به سجام، خدمات مالی دیگری در همکاری با سهام آشنا ارائه می‌دهیم و قصد توسعه آن را داریم.

همکاری با سهم آشنا در قالب آپ تریدر این امکان را می‌دهد که مردم با استفاده از اپلیکیشن خدمات بگیرند. ‌امیدوارم همکاری با سهم آشنا توسعه نوآوری منجر شود. البته این موضوع بدون همکاری با اکوسیستم‌های دیگر امکان‌پذیر نیست. ‌امیدواریم اعتماد مردم به شرکت ما را در تعامل با بازیگران دیگر در قالب خدمت به مردم برگردانیم.

مدیرعامل رایان هم‌افزا نیز در این رویداد بیان کرد: یکی از بحث‌ها توسعه خدمات و درگاه ارائه به مشتری است. یکی از استراتژی‌های ما، گسترده کردن همکاری در حوزه فناوری اطلاعات است و شروع این همکاری با سهم آشنا در آپ تریدر شروع شده است و‌امیدواریم به مرور مشتریان بتوانند از این  درگاه‌ها بهتر استفاده کنند و تجربه مثبتی رقم بزنند.

حسن رضایی پور، مدیرعامل کارگزاری سهم آشنا هم درباره توسعه بازار گفت: کارگزاری، یک صنعت پنجاه تا ۶۰ ساله است و بعد از قانون بازار توسعه این سرمایه در دست شرکت‌های فناوری قرار گرفته است و معتقدم بازار مدیون این شرکت‌ها است. به عنوان کارگزاری که تمام خدمات سرمایه را ارائه می‌دهیم می‌توانیم بگوییم  کارگزاری سهم آشنا در این بازار سابقه ۳۰ ساله دارد و به نام پیشرو بودن و معرفی محصولات همیشه نام‌آور بوده است.  البته رقبای بزرگی برای ما در بازار ایجاد شده است  که ما به چشم فرصت به آن نگاه می‌کنیم. اعتقاد داریم که منفعت توسعه دادن بازار به سمت کسب و کار‌ها باز می‌گردد و این توسعه بازار و جا به جایی مشتری بین بازار‌ها سودمند است.

مسعود قربانی دولت آبادی؛ عضو هیات مدیره و قائم مقام گروه خدمات بازار سرمایه آشنا در خصوص رونمایی از محصول مشترک کارگزاری سهم آشنا، شرکت آسان پرداخت پرشین و شرکت رایان هم افزا اظهار کرد: این محصول با توجه به اهمیت تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات بازار سهام و همچنین ارائه خدمات مدیریت ثروت به مشتریان آپ با نام اختصاصی آپ تریدر طراحی شده است و به عنوان اولین حضور بازار سرمایه در بزرگترین سوپر اپلیکیشن مالی کشور بحساب می‌آید. آپ تریدر همان خدمات آنلاین کارگزاری سهم آشنا است که به عنوان بزرگترین شعبه دیجیتال حال حاضر می‌توان در کل کشور دسترسی آسان به معاملات را برای بیش از 40 میلیون مشتریان اپلیکیشن آپ برقرار کرد.

او گفت: بزرگترین هدف گروه خدمات بازار سرمایه آشنا ایجاد خدمت مدیریت ثروت برای همه مشتریان است. بر همین اساس اگرچه در گذشته نیز خدمات صندوق های سرمایه گذاری این مجموعه بصورت صدور و ابطال در اپلیکیشن های مهم بازار مالی همچون آپ فراهم گردیده بود، اما ارائه خدمات معاملات در کارگزاری و صندوق های مبتنی بر خرید آنلاین همچون صندوق‌های ETF، طلا و سپرده های طلا بدون حضور آپ تریدر در این اپلیکیشن ممکن نبود که با حضور سامانه آپ تریدر این مهم محقق گردید.

https://pvst.ir/iav

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو