skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گزارش سال ۱۴۰۲ فلای‌تودی: فروش پروازها ۷۳ درصد رشد و سهم زنان ۱۵ درصد کاهش یافته است

۱۱ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

گزارش سال فلای‌تودی نشان می‌دهد باوجود افزایش ۷۳ درصدی فروش پروازهای داخلی و خارجی، سهم زنان در استفاده از خدمات گردشگری با ۱۵ درصد افت، به ۲۵ درصد رسیده است.

گزارش سال ۱۴۰۲ فلای‌تودی منتشر شده و براساس داده‌های این گزارش، در سال ۱۴۰۲ به نسبت دوره مشابه سال گذشته سهم پرواز‌های خارجی ۷۵ درصد رشد داشته که از این میان ترکیه، امارات و عراق پرطرفدارترین مقصدها بوده‌اند.

پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در فلای‌تودی

این گزارش نشان می‌دهد مجموع فروش پروازهای داخلی و خارجی فلای‌تودی ۷۳ درصد رشد را تجربه کرده که این نسبت برای آمار فروش هتل داخلی و خارجی به ۱۰۳ درصد می‌رسد. همچنین در میان مقاصد داخلی، شهرهای تهران، مشهد و کیش پرطرفدارترین‌ها بوده‌اند.

میزان رشد پروازها به تفکیک داخلی و خارجی

ریبرند و رونمایی از هویت بصری جدید فلای‌تودی که در سال ۱۴۰۲ صورت گرفت با معرفی خدمات جدیدی مانند خدمات ویزا، تور مسافرتی یا استرداد بدون جریمه همراه بوده و بخش دوم این گزارش به آمار خدمات جدید فلای‌تودی اختصاص داده شده است.

فروش بلیط قطار در سه ماهه پایانی سال بیشتر از ۵۰ هزار عدد اعلام شده و در خدمت تور مسافرتی، بیشتر از ۴ هزار درخواست به ثبت رسیده است که در میان آنها سه مقصد کیش، دبی و استانبول محبوب‌ترین‌ها هستند.

آمار تور مسافرتی داخلی و خارجی فلای‌تودی

در قسمت خدمات ویزا، کاربران تقاضای بیشتری برای دبی و چین داشته‌اند و در مجموعه بیشتر از ۸ هزار درخواست ثبت کرده‌اند. همچنین خدمت استرداد بدون جریمه فلای‌تودی هم در سال ۱۴۰۲ معرفی شده که امکان کنسلی بلیط پرواز تا ۱۲ ساعت قبل از زمان پرواز بدون پرداخت جریمه را می‌دهد.

در بخش بررسی رفتار و عملکرد کاربران این گزارش اعلام شده ثبت‌نام در سایت فلای‌تودی ۵۰ درصد رشد داشته، تعداد بازدید سایت ۲۴ درصد افزایش یافته و تعداد بازدید اپلیکیشن در حال نزدیک شدن به ۲ میلیون است. بیشترین کاربران در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان هستند و بازه سنی ۲۵ تا ۳۴ سال بزرگ‌ترین گروه مشتریان فلای‌تودی.

تعداد کاربران آقا در فلای‌تودی با ۱۵ درصد رشد به سهم ۷۵ درصدی رسیده و سهم زنان از ۴۰ به ۲۵ درصد کاهش یافته.

سهم زنان و مردان در استفاده از خدمات گردشگری

همچنین ۸۷ درصد کاربران فلای‌تودی ترجیح می‌دهند با موبایل از این پلتفرم استفاده کنند و اندروید در میان سیستم‌عامل‌ها بیشترین سهم را دارد.

متن کامل گزارش سال ۱۴۰۲ فلای‌تودی
https://pvst.ir/i9f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو