skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

برنده رقابت در کسب وکارهای پستی صاحبان فناوری هستند

۱۰ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیرعامل باکسیت معتقد است برنده رقابت در کسب وکارهای پستی صاحبان فناوری هستند.

به گزارش روابط عمومی باکسیت، بهزاد اقبالخواه مدیرعامل این شرکت در پنل تخصصی کاربرد فناوری در کسب و کار اپراتورهای پستی که در اولین روز ازبیست وهفتمین دوره نمایشگاه الکامپ با حضور مدیران عمل اپراتورهای پست اول، باکسیت، پارسی پست، دکاپست و پیشخوان توسط هلدینگ فاخر برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: در پیشرفت صنعت پست تکنولوژی نقشی اساسی ایفا می‌کند و به‌کارگیری درست و هوشمندانه فناوری برای ارتقای کیفیت خدمات و پاسخگویی به نیازهای روزافزون مشتریان ضروری است.
برای انجام کارهای بزرگ و معنادار درصنعت پست، همکاری و مشارکت ضروری است. از این رو، ما از تمامی فعالان این صنعت، چه اپراتورها و چه پیشکسوتان وچه دفاتر پیشخوان، دعوت می‌کنیم که در این مسیر با ما همراه شوند.

او ادامه داد: در مدت اخیر، پیشنهادات مشابهی برای همکاری دریافت کرده‌ایم، اما برای انجام یک کار معنادار، نیاز به بلوغ فکری و عملکردی مشترک و تفاهم کامل بین تمام فعالان صنعت پست است. باکسیت هم مثل سایر اپراتورها به دلایل مختلف، از جمله انجام کار قانونی در کشور، دریافت پروانه اپراتوری و تسهیم درصدی از درآمد خود را با حاکمیت پذیرفته است، اما هنوز هم برخی از فعالان این صنعت زیر بار این موضوع نرفته‌اند و حاکمیت باید این شکاف قانونی را پرکند.

https://pvst.ir/i97

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو