skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امیدبانک سپه از محصول «مساعده» رونمایی کرد

سمانه سمیع تحریریه

۱۰ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۲ تیر ۱۴۰۳

امیدبانک سپه و تیوانی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند، طی این همکاری از محصول «مساعده» نیز رونمایی شد.

به گزارش پیوست، در روز دوم نمایشگاه الکامپ، مجموعه امیدبوم بانک سپه از نخستین سرویس Earned wage access ایران بر بستر بانک سپه با عنوان “مساعده” رو نمایی کرد.
این سرویس که طی همکاری امیدبوم بانک سپه و شرکت نویان‌ فین‌تک توسعه داده شد، امکان برداشت پیش از موعد حقوق و دستمزد را برای کارکنان سازمان‌های طرف قرارداد با بانک سپه فراهم خواهد کرد .

سرویس‌های Earned wage access یا Salary on-demand pay در فضای بین د و صنعت Fintech و HR Tech قرار دارد و بر پایه سرویس‌های فین‌تک متولی خلق ارزش برای منابع انسانی خواهد شد. رهبر بازار این صنعت در دنیا شرکت DailyPay با 1.75 میلیارد دلار ارزش و بیش از یک میلیون کاربر است. Earnin آمریکایی دومین بازیگر بزرگ و نخستین سرویس‌دهنده EWA در دنیاست . در اروپا شرکت‌های Wagestream و Hastee در بریتانیا و Payflow در اسپانیا توسعه دهنده سرویس EWA هستند.
در آسیا نیز شرکت‌های Wagely اندونزیایی ، Khazna و NowPay در مصر، Refyne در هند، FlexxPay در عربستان و Abhi در پاکستان سرویس مشابهی ارائه می‌دهند.

شرکت نویان فین‌تک سال گذشته با تیمی متشکل از فعالین خوش‌نام صنعت بانکداری و فین‌تک و با رویکرد توسعه نسل جدیدی از محصولات فین‌تکی که روی بستر زیرساخت‌های توسعه یافته در بانک‌های پیشرو و فین‌تک‌های خلاق بنا خواهد شد، آغاز به کار کرده است.

نخستین محصول شرکت نویان ‌ فین‌تک ، پلتفرم  تیوانی”ست که با هدف توانمندسازی آنی کارکنان توسعه یافته است.

تیوانی در سه مدل B2B2B ، B2B2C و B2C امکان دسترسی به خدمات EWA را برای کارکنان کشور فراهم خواهد کرد.
در مدل B2B2B ، پلتفرم تیوانی در قالب PaaS یا SaaS در اختیار بانک‌ها ، موسسات مالی و کسب‌وکارهای فین‌تک ی قرار خواهد گرفت تا امکان ارائه سرویس برای این جامعه به سازمان‌های ذی‌نفعشان و در نتیجه کارکنان این سازمان‌ها فراهم گردد.
در مدل B2B2C ، شرکت نویان فین‌تک  با ارائه مستقیم خدمات EWA به سازمان‌ها ، پرداخت ماهانه حقوق و دستمزد به کارکنان را به چالش خواهد کشید در حالی که منابع مالی سازمان را متاثر نخواهد کرد.

و در نهایت در مدل B2C ، تیوانی امکان دسترسی به این سرویس کاربردی را پس از اعتبارسنجی در اختیار کارکنانی که سازمان‌شان یا بانک سرویس‌دهنده حقوق و دستمزدشان در دو مدل قبل طرف قرارداد نویان فین‌تک  نباشد فراهم می‌کند .

طی همکاری نویان فین‌تک و امیدبوم ، برای نخستین بار در کشور، سرویس EWA به زودی در دسترس تمام کارکنان سازمان‌هایی که نزد بانک سپه حقوق و دستمزد دریافت می‌کنند فراهم خواهد شد. همچنین سازمان‌هایی که سرویس پرداخت حقوق خود را از سایر بانک‌ها دریافت می‌کنند امکان دریافت این سرویس از امیدبوم را خواهند داشت.

 

https://pvst.ir/i96
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو