skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صدور سفته الکترونیک با همکاری هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری، تجاری‌سازی شد

۱۰ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

محمد باقر پیشوایی، مدیرعامل سیتاد، از تجاری‌سازی سرویس صدور سفته الکترونیک با همکاری هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری (TIT) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سیتاد، در روز دوم نمایشگاه الکامپ، سرویس صدور سفته الکترونیک با همکاری بانک گردشگری رونمایی شد. این سامانه توسط هلدینگ TIT طراحی شده و مورد تأیید وزارتخانه‌های اقتصاد، صمت، بانک مرکزی و قوه قضائیه است. این سرویس علاوه بر کاهش هزینه‌ها، دقت و سرعت را نیز نسبت به روش قدیمی و سنتی افزایش می‌دهد.

استفاده از سفته‌های الکترونیکی مزایای متعددی دارد که شامل کاهش هزینه‌های چاپ و نگهداری، تشخیص اصالت صادرکننده و امضاکنندگان، و تعیین دقیق علت صدور سفته به صورت برخط می‌شود. این سرویس برای هر نوع کسب‌وکار حوزه فینتک نیز قابل تطبیق است.

همکاری سیتاد و هلدینگ TIT با هدف بهره‌برداری از فرصت‌های موجود در صنعت بانکداری و تقویت ارتباط با فعالان حوزه فینتک آغاز شده است. محمد باقر پیشوایی، مدیرعامل سیتاد در این رابطه گفت: این سرویس برای کسب‌وکارهای حوزه تجارت الکترونیک، فینتک و لندتک ارائه شده و متقاضیان می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

توکلی، مدیر توسعه کسب‌وکار سیتاد، با اشاره به همکاری‌های انجام شده برای تجاری‌سازی سرویس صدور سفته الکترونیک گفت: شرکت سیتاد پیشتر با تعاملاتی که با سرویس دهندگان مختلف داشته موفق به ارائه سرویس‌های مختلف از جمله سرویس اعتبار معاملاتی افراد با مشارکت قوه قضائیه، سرویس های دروازه پرداخت اینترنتی و استعلام تراکنش شرکت به‌پرداخت ملت، سرویس های استعلام مدرک تحصیلی سازمان امور دانشجویان و سرویس‌های مورد نیاز سازمان امور مالیاتی در بستر گذرگاه خدمات خود شده است. در حال حاضر هم در تلاش هستیم تا سرویس‌های احراز و امضای الکترونیک را در بستر گذرگاه خدمات دولت پیاده‌سازی کنیم تا بانک‌ها و سرویس‌گیرندگان بخش خصوصی در بستر امن گذرگاه عمومی خدمات دولت سیتاد امکان دریافت سرویس‌ها را داشته باشند.

پیشوایی در ادامه با اشاره به دستاوردهای سیتاد طی دو سال فعالیت به عنوان اپراتور گذرگاه عمومی خدمات دولت گفت : در حال همکاری با بیش از ۳۰۰ کسب‌وکار خصوصی و چندین بانک هستیم. طی یک سال گذشته، بیش از ۱۹۵ میلیون تراکنش از بستر سیتاد تبادل شده و بیش از ۸۰ سرویس متنوع به سرویس گیرندگان بخش خصوصی ارائه شده است.

https://pvst.ir/i92

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو