skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«شقایق» دو محصول پوش‌نوتیفیکشن و جت‌وام را به الکامپ می‌آورد

۸ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

«شقایق» زیرمجموعه هلدینگ بهسازان فردا دو محصول «پوش‌نوتیفیکیشن» و «جت وام» را در نمایشگاه الکامپ معرفی می‌کند.

به گزارش پیوست؛ علیرضا بیجار مدیرعامل شرکت مهندسی نرم‌افزار «شقایق» درباره دو محصولی که در نمایشگاه الکامپ از سوی این شرکت معرفی می‌شود گفت: در حال حاضر پلتفرمی تحت عنوان «پوش نوتیفیکیشن» طراحی و راه‌اندازی کرده‌ایم که کاربرد آن «B2B» است.

او ادامه داد: این پلتفرم این امکان را می‌دهد تا ارسال‌کننده پیام جدا از متن، از طریق پوش نوتیفیکیشن عملیات اطلاع‌رسانی خود را انجام دهد و در این فرآیند می‌تواند فیلم‌های تبلیغاتی، صوتی یا تصویری و غیره را از طریق این سیستم ارسال کنند. برای رونمایی از این محصول «شقایق» جهت تشکیل یک کنسرسیوم تلاش‌های فراوانی شده است و به محض نهایی شدن، از آن را رونمایی خواهد کرد.

بیجار درباره «جت‌وام»، دومین پلتفرمی که در نمایشگاه الکامپ معرفی می‌شود گفت: «جت وام» محصول شرکت شقایق در حوزه لندتک است. جت وام یک سرویس در حوزه فین‌تک است و علاقمند هستیم تا بیشتر مردم با آن آشنا شوند و ما نیز بتوانیم اعتبار آن را تأمین کنیم.

او درباره «جت‌وام» و رقبای آن گفت: در حال حاضر هر روز به تعداد لندتک‌ها اضافه می‌شود و معتقدیم بازار بدون رقیب جالب نخواهد بود مخصوصاً که برخی رقبا زودتر از ما شروع کرده‌اند. سلامت و رضایت مشتری، انتخاب درست شرکای تجاری، ایجاد بازارگاه، از وظایف لندتک‌ها است و رسیدگی به امورات بازپرداخت و ارتباط دائم با کاربران از نشانه‌های لندتک خوب است و می‌توانیم ادعا کنیم که در جت‌وام این اصول رعایت شده است.

بیجار در مورد ماهیت شرکت «شقایق» گفت: شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ بهسازان فردا است که با هدف ارائه خدمات بانکی و غیربانکی به اشخاص حقیقی و حقوقی تأسیس شد.

این مجموعه در زمینه‌های مختلف اعم از تولید نرم‌افزار، فروش، نصب، پشتیبانی و خدمات پس از فروش فعالیت می‌کند و به واسطه شرکای تجاری و باشگاه مشتریان عملاً تولید هرگونه ارزش افزوده‌ای در حوزه شرکای تجاری به شقایق واگذار شده است.

درگاه ویدئویی بانک ملت، ابزاری تازه برای مشتریان

بیجار درباره درگاه ویدئویی بانک ملت که به تازگی ارائه شده است گفت: ویدئو بانک برای تمام کاربران مگابانک در آینده قابل مشاهده و استفاده خواهد بود. هم‌اکنون همه مشتریان می‌توانند این قابلیت را ببینند. درباره ویژگی ممتاز ویدیو بانک می‌توان به استفاده از خدمات بانک بدون احتیاج به حضور فیزیکی اشاره کرد. مشتریان با استفاده از ویدئوبانک می‌توانند عملیات انتقال پول و افتتاح حساب را در ساعت‌های تعطیل بانک انجام بدهند.

https://pvst.ir/i8j

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو