skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیرکل ارتباطات همراه اول: مزایای الکامپ ۲۷ حضور پرتعداد استارت‌آپ‌ها در کنار شرکت‌های بزرگ است

۶ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

حامد حکاکان مدیرکل ارتباطات همراه اول مزایای الکامپ امسال را حضور پرتعداد استارت‌آپ‌ها در کنار شرکت های بزرگ می‌داند.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، مدیرکل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ( همراه اول ) معتقد است نمایشگاه‌های تخصصی نظیر الکامپ برای معرفی آخرین دستاوردها و آشنایی با محصولات و خدمات شرکت‌های این حوزه ضروری به نظر می‌رسد.

مدیرکل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران مزایای الکامپ ۲۷ را حضور پرتعداد شرکت‌های استارت‌آپی و دانش بنیان در کنار شرکت‌های بزرگ این حوزه مطرح کرد و گفت: همراه اول به عنوان یک اپراتور پیشرو در ارائه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات و سرویس‌های دیجیتال امسال به همراه تعدادی از شرکت های زیرمجموعه سالن ۳۵ را برای ارائه آخرین دستاوردهای خود انتخاب کرده است.
او در این باره می‌گوید: شرکت‌های بزرگی همچون همراه اول با حضور در نمایشگاه های مانند الکامپ موجب برگزاری پرشور و پرقدرت می‌شوند. برگزاری جلسات همکاری، امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری و آشنایی با مدیران شرکت‌های دیگر این حوزه از دیگر مزایای حضور در این نمایشگاه‌هاست.
به گفته حکاکان، از دیگر مزایای حضور در این‌گونه نمایشگاه‌ها آشنایی با دستاوردهای شرکت‌های خارجی و گفتگو با مدیران و کارشناسان این شرکت‌هاست. گرچه همراه اول با حضور در نمایشگاه های منطقه‌ای تجربه خوبی کسب کرده است اما مذاکره و صحبت رودرو با مدیران و کارشناسان شرکت‌های خارجی در تهران آسان‌تر و کم هزینه‌تر است.

او افزود: همراه اول به عنوان شرکتی که علاوه بر ارائه خدمات پایه، سرویس های دیجیتال متنوعی ارائه می‌کند با حضور در نمایشگاه بین المللی الکامپ ۱۴۰۳که قدمت زیادی دارد این سرویس‌ها را به مخاطبان تخصصی آن معرفی کرده تا ضمن جذب مشتری برای اینگونه سرویس‌های کاربردی به توسعه کسب و کارهای دیجیتال کشور کمک کند.

https://pvst.ir/i87

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو