skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیرعامل سرمایکس: برنامه‌های باگ‌بانتی را با جدیت بیشتری دنبال می‌کنیم

سمانه سمیع تحریریه

۳ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

مدیران سرمایکس (صرافی ارز دیجیتال) پلتفرم فعال در حوزه رمزارز بازی‌های تلگرامی را زمینه‌ساز آشنایی کاربران با فضای ارزهای دیجیتال می‌دانند و آنها را برای توسعه این بازار قابل اهمیت می‌دانند. مدیران سرمایکس همچنین برای حفاظت و امنیت داده‌های کاربران برنامه‌های باگ‌بانتی را با جدیت بیشتری دنبال می‌کنند.

به گزارش پیوست، حسن قلیچ‌خانی مدیر مارکتینگ سرمایکس در رویداد در مسیر اوج به توضیحاتی در ارتباط با فعالیت‌های این صرافی رمز ارزی پرداخت و گفت: از دی ماه سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده‌ایم و هر ساله در دی ماه گزارش سالانه‌ای از فعالیت‌های خود را ارائه می‌دهیم.

طبق گفته قلیچ‌خانی سرمایکس توسط احسان مطلبی و متخصصان برنامه‌نویسی تاسیس شده است و ماموریت اصلی آن ایجاد راه‌حلی برای سرمایه‌گذاری است.

او در این باره توضیح داد: ارزش‌های‌ پایه‌ای سرمایکس بر اصول شفافیت، امنیت، نوآوری و مشتری محوری است چون کاربران ایرانی این چهار اصل را از یک صرافی رمز ارز ایرانی می‌خواهند.

قلیچ‌خانی همچنین درباره امنیت داده‌ها در سرمایکس توضیح داد: در ۶ سال گذشته یکی از امن‌ترین سرویس‌های ارز دیجیتال در کشور بوده‌ایم و همواره به دنبال نوآوری در این حوزه هستیم. سرویس اسکیتینگ یکی از همین نوآوری‌های ما بود. طبق تعریف قلیچ‌خانی استیکینگ (Staking) ارز‌های دیجیتال فرایندی است که در آن، هولدرها به صورت داوطلبانه، بخشی از دارایی‌ کریپتویی خود را در یک شبکه قفل می‌کنند تا در اعتبارسنجی (Validation) تراکنش‌ها مشارکت کنند.

سرویس جدید سرمایکس در الکامپ رونمایی می‌شود

قلیچ‌خانی همچنین خبر از رونمایی سرویس‌های جدید سرمایکس در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ در هفته بعد داد و گفت: در الکامپ امسال از سرویس‌های جدید رونمایی خواهیم کرد و یکی از این سرویس‌ها بازی‌ تلگرامی است. او در ادامه مهم‌ترین راهکارهای سرمایکس را در مدت اخیر استیکینگ و معامله حرفه‌ای عنوان کرد و توضیح داد: در راستای آگهی‌بخشی تا کنون چند کمپین تبلیغاتی برگزار کرده‌ایم، به تو می‌رسه، هاوینگ سرمایکس‌، جزیره پرجایزه سرمایکس‌ و پیتزا دی بخشی از این کمپین‌ها بوده‌اند. او آگاهی بخشی را از وظایف مهم سرمایکس عنوان کرد وحمایت از رویدادها و دوره‌های آموزشی، تهیه ویژه برنامه، کتاب الکترونیکی، کالج سرمایکس را بخشی از این فعالیت‌ها برشمرد.

سرمایکس یک میلیونی شد

طبق گفته قلیچ‌خانی امروز کاربران سرمایکس به تعداد یک میلیون رسیدند. او در این باره تشریح کرد طبق گزارش‌ها ۶۷درصد کاربران سرمایکس، ما را به دیگران معرفی کرده‌اند و نرخ mps ۳ سرمایکس ۵۳ است.

احسان مطلبی مدیرعامل و بنیان‌گذار سرمایکس در بخش پرسش و پاسخ خبرنگاران در پاسخ به پیوست مبنی بر نحوه حفاظت از داده‌ها و برنامه‌های باگ بانتی و مبلغ آن در صرافی‌ رمز ارزی سرمایکس گفت: فرم مخصوصی در سایت برای اینکار در نظر گرفته شده و در شبکه‌های اجتماعی نیز آن را ارائه داده‌ایم. مبلغ آن دلاری است و از ۱۰۰ دلار آغاز می‌شود و بسته به موارد امنیتی تغییر می‌کند. قلیچ‌خانی در تکمیل توضیحات مطلبی اضافه کرد: به زودی لندینگی برای با‌گ‌بانتی فعال می‌کنیم.هسته تشکیل دهنده تیم ما تیم فنی و دارایی ما کاربران ما هستند. خوشبختانه تا کنون استانداردهایمان به مشکلی برنخورده است. بزرگترین اتک روی سایت سرمایکس در سال ۹۸ اتفاق افتاد که حتی ابرآروان به این موضوع اشاره کرد اما خوشبختانه حتی با اتک زامبی‌ها دیتایی را از دست ندادیم.

مطلبی همچنین خبر از خرید اقساطی و وام در سرمایکس هم داد و گفت چالش‌های این مسیر زیاد است اما به صورت جدی آن را دنبال می‌کنیم.

قلیچ‌خانی نیز در زمینه نات‌کوین و ارزهای شبکه‌های اجتماعی و بازی‌های تلگرامی گفت: بازی‌های تلگرامی را باید به فال نیک گرفت چون بساط آشنایی کاربران را با ارزهای دیجیتال فراهم می‌کنند ما هم باید در همین راستا محتواهای کاربردی ایجاد کنیم تا کاربران با دانش و آگاهی پیش بروند. ما خودمان نیز بازی تلگرامی ساخته‌ایم و در الکامپ از آن رونمایی می‌کنیم. او همچنین درباره سهم بازار این پلتفرم گرفت: سرمایکس جزو ۵ صرافی رمزارز شناخته شده در ایران است.

https://pvst.ir/i7k
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو