skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وزارت ارتباطات برای پروژه‌های تحول دیجیتال در بخش معدن فراخوان داد

۲ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران با هدف حمایت از پروژه‌‌های تحول دیجیتال در بخش معدن و صنایع معدنی با محوریت هوش مصنوعی فراخوان داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران، در راستای توسعه و کاربردی‌سازی فناوری‌های تحول آفرین و با تمرکز بر توسعه فناوری هوش مصنوعی در صنایع معدنی‌، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران در نظر دارند با شناسایی طرح‌ها، پروژه‌ها و مجموعه‌های فعال و علاقه‌مند، به حمایت از شرکت‌های توانمند در این حوزه بپردازند.

تنها شرکت‌هایی می‌توانند در مرحله دوم ارسال پروپوزال شرکت کنند که در مرحله اول فراخوان نیز شرکت‌ کرده باشند. هریک از شرکت‌ها باید فرم پیشنهادی پروژه مورد نظر خود را تکمیل کرده و بارگذاری کنند. مهلت شرکت در این فراخوان تا پایان روز ۱۵ تیر ماه سال جاری است

به همین منظور فراخوان دریافت طرح‌ها و پیشنهادهای مرتبط با پروژه‌های تحول دیجیتال در صنایع معدنی (RFI) با تمرکز و اولویت توسعه فناوری هوش مصنوعی منتشر می‌شود. هدف از این فراخوان شناسایی طرح‌ها و پروژه‌های تحول دیجیتال است که از طریق آن شاهد خلق یک محصول نوآورانه مطابق با نیازهای صنعت معدن در کشور باشیم. در مرحله بعدی، بر اساس طرح‌های دریافتی، فراخوان دریافت پروپوزال (RFP)، در قالب همکاری و ارزیابی کمیته مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران منتشر خواهدشد.علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتربا شماره تلفن ۸۸۷۱۷۵۳۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

https://pvst.ir/i79

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو