skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امن‌پرداز معتمد ایرانیان مجوز معتمد مالیاتی نوع اول را دریافت کرد

۲ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت امن‌پرداز معتمد ایرانیان (کنسرسیوم متشکل از گروه شرکت های انیاک متعلق به گروه صنعتی گلرنگ)، مجوز فعالیت شرکت معتمد ارائه کننده خدمات مالیاتی نوع اول را از سازمان امور مالیاتی کشور دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت امن پرداز معتمد ایرانیان؛ آروین شاهین‌فر مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر، توضیح داد: پس از دریافت موافقت اصولی تاسیس شرکت معتمد ارائه کننده خدمات مالیاتی در شهریور ماه سال ۱۴۰۲، توان خود را جهت تامین زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و انجام اقدامات لازم منطبق بر الزامات مرکز تنظیم مقررات پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان به کار گرفتیم. سازمان امور مالیاتی کشور پس از ارزیابی امکانات و خدمات مورد نیاز در اردیبهشت ۱۴۰۳، این شرکت را مناسب دریافت مجوز فعالیت به‌عنوان شرکت معتمد ارائه کننده خدمات مالیاتی نوع اول دانست.

ارائه خدمات به فعالان اقتصادی و مودیان حقیقی و حقوقی در حوزه‌های نصب و پشتیبانی تجهیزات مورد نیاز برای صدور و ارسال صورتحساب‌های الکترونیکی به سامانه مودیان، ارائه آموزش و همچنین مشاوره فنی و غیرمالیاتی به مودیان از اهداف این شرکت بوده و در این راستا از تمام ظرفیت‌های خود و تجربه شرکت‌های عضو کنسریوم استفاده خواهدکرد.

شاهین‌فر عنوان کرد: فعالیت شرکت‌های معتمد مالیاتی طبق ضوابط و مقررات ابلاغی سازمان امور مالیاتی کشور پیامدهای ارزشمندی از جمله ارتقافرهنگ صدور صورتحساب الکترونیک در همه بخش‌های اقتصادی، توسعه شفافیت مالیاتی، افزایش عدالت مالیاتی و کاهش فرار مالیاتی را به‌همراه دارد. در حال حاضر شرکت امن‌پرداز معتمد ایرانیان آماده خدمت‌رسانی به مودیان است.

 

https://pvst.ir/i78

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو