skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سود خالص تپسی ۱۷۸ درصد افزایش یافت

۳۰ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 ارزش کل سفرهای تپسی در سال ۱۴۰۲ با حضور در ۳۳ شهر و بهره‌مندی از حدود ۲۷ میلیون مسافر و ۲.۷ میلیون سفیر، ۶ هزار و ۶۸۵ میلیارد تومان بوده است؛ در نتیجه سود خالص تپسی در سال گذشته ۱۷۸ درصد بیشتر از سال ۱۴۰۱ شده است.

به گزارش پیوست، براساس گزارش تفسیری مدیریت دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲، ارزش کل سفرهای ناوگان تپسی در سال ۱۴۰۲ با حضور در ۳۳ شهر و بهره‌مندی از حدود ۲۷ میلیون مسافر و ۲.۷ میلیون سفیر، ۶ هزار و ۶۸۵ میلیارد تومان بوده است. رشد ۶۴ درصدی درآمد عملیاتی و ۱۷۸ درصدی سود خالص از دیگر موارد قابل توجه سال گذشته بود. 

براساس این گزارش، در تهران روزانه بیش از ۱۹ میلیون سفر انجام می‌شود. طبق بررسی‌های انجام شده سهم تاکسی‌های آنلاین از این بازار ۸.۳ میلیون سفر در روز  است.

افزایش سهم تپسی

تپسی در سال ۱۳۹۸ با جذب سرمایه در آخرین مرحله افزایش سرمایه خود ۱۳۸ درصد رشد نسبت به سال ۱۳۹۷ داشته است. همچنین درآمد تیسی تا پایان سال ۱۳۹۸ سالانه ۲۱۳ درصد رشد کرده است.

در طول دوران فعالیت تیسی، تنها دوره ای که رشد شرکت متوقف شد، سال ۱۳۹۹ در اثر شیوع کرونا نبود دسترسی به منابع مالی به دلیل طولانی شدن فرآیند عرضه اولیه بوده است.

بر اساس گزارش تپسی، این تاکسی اینترنتی در حال حاضر در ۳۳ شهر ایران فعال است. تپسی برنامه دارد شهرهای تحت پوشش خود را با سرمایه گذاری مناسب در کوتاه مدت رشد دهد. میزان آگاهی از برند تپسی در تهران و شهرهای بزرگ حدود ۹۵درصد و در شهرهای کوچکتر نزدیک به ۸۰ درصد است.

مصطفی حسینی، مدیر عامل تپسی درباره برنامه تپسی در مجمع عمومی عادی سالیانه گفت: هدف اصلی تپسی، رشد بیش از دو برابری درآمد تپسی در سال جاری است. تپسی در سال ۱۴۰۳ به دنبال ایجاد فضای همکاری با شرکت‌های آفلاین و آنلاین گروه صنعتی گلرنگ، گسترش بازارهای هدف جدید از طریق ارائه سرویس‌های اقتصادی، توسعه بازار در شهرهای با پتانسیل، توسعه و رشد ۱۰۰ درصدی سرویس پیک و تمرکز بر رشد تپسی گاراژ است.

به گفته مدیرعامل تپسی، میزان سود سهام تقسیمی برای سال ۱۴۰۲، با رای‌گیری حاضرین ۲۰۰ ریال به ازای هر سهم تصویب شد. سود تقسیمی تپسی در مجمع امروز، نسبت به سال گذشته که مبلغ ۳۱ ریال به ازای هر سهم تقسیم شد، رشد ۶.۴ برابری را نشان می‌دهد.

https://pvst.ir/i71

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو