skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

یونی‌بوک امکان اجاره کتاب ویژه دانشجویان را فراهم کرد

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

یونی‌بوک استارت‌آپ فعال در زمینه خرید و فروش کتاب‌های دست دوم با هدف رفع مشکل کمبود منابع درسی و کاهش هزینه‌ها، اقدام به راه‌اندازی بخش جدیدی در سامانه یونی‌بوک با عنوان«سامانه اجاره کتاب لیبرو» کرده است.

به گزارش روابط عمومی یونی‌بوک، لیبرو ، فرصتی را برای دانشجویان فراهم می‌آورد تا با پرداخت هزینه‌ای به مراتب کمتر از قیمت اصلی کتاب، به منابع مورد نیاز خود در زمینه‌های مختلف تحصیلی دسترسی یابند.

کاهش هزینه‌های تحصیلی،دسترسی آسان به منابع آموزشی و حفظ محیط زیست بخشی از مزایای این طرح است.

نحوه عملکرد سامانه اجاره کتاب یونی‌بوک

در حال حاضر، بالغ بر ۴۰ تا ۵۰ عنوان کتاب درسی در این بخش بارگذاری شده است که به مرور زمان بر تنوع عناوین آن افزوده خواهد شد. هزینه اجاره هر کتاب، یک‌چهارم قیمت روز آن در بازار است، دانشجویان می‌توانند به مدت دو ماه از کتاب‌های اجاره شده استفاده کنند، تحویل و عودت کتب اجاره شده در حال حاضر از طریق کمدهای هوشمند مستقر در سه نقطه از شهر تهران ( تئاتر شهر ، دانشگاه تهران و فضای کار اشتراکی ماجرا میرداماد) انجام می‌‌گیرد.

یونی‌بوک در تلاش است تا با گسترش تعامل با ناشران و مؤلفان، تنوع عناوین کتب موجود در بخش اجاره کتاب را به طور قابل توجهی افزایش دهد. در چشم‌انداز آتی یونی‌بوک، ارائه خدمات “اجاره کتاب” در سراسر کشور مدنظر قرار گرفته است تا کلیه دانشجویان در اقصی نقاط ایران از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

علاوه بر بخش اجاره کتاب، یونی‌بوک به عنوان یک پلتفرم جامع در زمینه خرید و فروش کتاب‌های دست دوم است.دانشجویان می‌توانند کتب درسی دست دوم خود را در این پلتفرم به فروش برسانند و یا کتب مورد نیاز خود را از سایر کاربران خریداری کنند .عمده فعالیت یونی‌بوک در حوزه کتب دانشگاهی و عمومی است، اما  عناوین تخصصی و همچنین کتاب‌های ادبیات فارسی، انگلیسی، رمان و داستان نیز در این پلتفرم قابل دسترس هستند.

طرح «اجاره کتاب» یونی‌بوک، فعالیتی در راستای یاری رساندن به دانشجویان و ترویج فرهنگ مطالعه است. با استفاده از این طرح، دانشجویان می‌توانند ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌ها، به منابع آموزشی مورد نیاز خود در زمینه‌های مختلف تحصیلی دسترسی یابند.

https://pvst.ir/i6l

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو