skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اشتراک تجربه مهم‌ترین انگیزه برنامه‌نویسان برای انتخاب دوره آموزشی است

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مهمترین انگیزه برنامه‌نویسان برای انتخاب دوره آموزشی تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها است.

به گزارش روابط عمومی توسن، بر اساس نتایج نظرسنجی چندین در میان بیش از ۱۵۰ نفر از نخبگان کامپیوتر و برنامه‌نویسی کشور، مهمترین انگیزه برنامه‌نویسان برای انتخاب دوره آموزشی به ترتیب شامل اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها (۲۵درصد)، بوت کمپ و هکاتون Hackathon (۲۰.۳۱درصد)، دوره آموزشی آنلاین و وبینار (۱۸.۷۵درصد)، دوره آموزشی حضوری (۱۸.۷۵درصد)و  رویدادها و دورهمی‌های تخصصی (۱۷.۸۱درصد) بوده است.

پلتفرم «چندین» برای خلق تجربه اشتراک دیدگاه‌ها راه‌اندازی شده است و با تأکید بر مزایای جمع‌سپاری (Crowdsourcing) دیدگاه‌های متنوعی را در کنار هم قرار داده و با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد.

در خلال مسابقه کدنویسی مبهم شریف، برنامه‌نویسان با شرکت در نظرسنجی پلتفرم چندین، به این پرسش که «شما برای توسعه فردی و رشد خود، کدام یک از روش‌های زیر را انتخاب می‌کنید؟» پاسخ دادند.

شرکت‌کنندگان از میان گزینه‌هایی شامل دوره آموزشی آنلاین و وبینار، دوره آموزشی حضوری، رویدادها و دورهمی‌های تخصصی، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها و بوت کمپ و هکاتون Hackathon به گزینه موردنظرشان رای دادند.

پلتفرم چندین برای خلق تجربه اشتراک دیدگاه‌ها توسط شرکت توسن ارائه و برای اولین بار با مشارکت بیش از یک‌هزار دانشجو و کارجو در سیزدهمین نمایشگاه کار شریف معرفی شده است.

https://pvst.ir/i65

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو