skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رقابت شدید و تغییرات سریع در نیازهای بازار از چالش‌های مهم شرکت‌های فناور است

۲۶ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

فعالان حوزه فناوری معتقدند رقابت شدید، تغییرات سریع در نیازهای بازار و پیشرفت‌های پیوسته در تکنولوژی از چالش‌های بزرگی است که در حال حاضر شرکت‌های فناورانه با آن روبرو هستند.

همایش سرعت و بهره‌وری در توسعه محصول در دنیای فناوری با حمایت دیجی‌کالا و با هدف به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه در زمینه افزایش سرعت و بهره‌وری در توسعه محصول برای علاقه‌مندان به این حوزه برگزار شد.

«کیانوش مختاریان» راهبر ارشد فنی ( CTO ) یکتانت و مدیر و رهبر فنی سابق در گوگل که در سال‌های اخیر با مهاجرت معکوس خود خبرساز شد، و «حمیدرضا سلیمانی» مدیر فنی دیجی‌کالا و «علی وحدانی» راهبر ارشد اجرایی ( CEO ) اینوِکس قائم مقام محصول ( VP of Product ) سابق در کافه‌بازار و والِکس، «ندا گلشن» هم‌بنیان‌گذار و عضو هیات مدیره در شرکت‌های مختلف اکوسیستم و راهبر ارشد محصول ( CPO ) سابق دیجی‌کالا به بیان چالش‌ها و چشم‌اندازهای حوزه فناوری پرداختند.

توسعه محصول در صنعت فناوری، همواره با چالش‌های متعددی از جمله رقابت شدید، تغییرات سریع در نیازهای بازار و پیشرفت‌های پیوسته در تکنولوژی مواجه است و این موضوع از چالش‌های بزرگی است که در حال حاضر شرکت‌های فناورانه با آن روبرو هستند و همین موضوع حول محور اصلی صحبت سخنرانان این مراسم بود.سخنرانان حاضر در این رویداد، درباره مباحث مختلف پیرامون موقعیت‌های شغلی گوناگون برنامه‌نویسی و سایر حوزه‌های فنی در شرکت‌های فناورانه صحبت کردند. آن‌ها درباره تخصص‌گرایی شرکت‌ها و لزوم تمرکز روی یک بخش فنی توسط نیروهای حاذق و همچنین چالش‌هایی که شرکت‌ها در نگهداشت نیروها و یا تعریف وظایف محوله که به آن‌ها دارند صحبت کردند.

شرکت‌کنندگان حاضر در مراسم نیز در طول برگزاری پنل با مطرح کردن پرسش‌های خود از سخنرانان، به ابهامات خود درباره کار در شرکت‌های فناورانه و نحوه پیشروی پروژه‌ها در این مجموعه‌ها پاسخ دادند .شبکه‌سازی نیز یکی از بخش‌های کلیدی این همایش بود تا ایده‌ها و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و روابط حرفه‌ای جدیدی برقرار کنند.  رویدادهاب به‌عنوان مجری برگزارکننده این مراسم قصد دارد تا این سلسله رویدادهای مرتبط با اکوسیستم فناوری کشور و تشریح چالش موقعیت‌های شغلی مختلف را در آینده نیز ادامه بدهد. این مرکز که پیش‌تر رویدادهای دیگری نیز در این زمینه برگزار کرده بود قصد دارد تا با همکاری شرکت‌های مختلف اکوسیستم فناورانه کشور از جمله دیجی‌کالا و یا سایر شرکت‌های فعال، همایش‌ها و رویدادهای کاربردی برای فعالان در این عرصه برگزار کند. سوژه انتخابی برای برگزاری رویدادهای آتی توسط رویداد هاب باتوجه به مشکلات و چالش‌های مهم فعالان عرصه فناوری در کشور انتخاب خواهد شد و با توجه به سوژه همایش‌ها، از مدیران برتر کشور برای انتقال تجربه و سخنرانی و همچنین پاسخ به سوال حاضران دعوت به‌عمل خواهد آمد.علاقه‌مندان برای فعالیت در این عرصه و یا افرادی که هم‌اکنون در شرکت‌های مختلف در موقعیت‌های شغلی فناورانه مشغول به کار هستند، مخاطبان این سلسله رویدادها خواهند بود.

https://pvst.ir/i5v

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو