skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مجوز اشخاص تحت نظارت بانک مرکزی، پس از ثبت در درگاه ملی مجوزها صادر می‌شود

۲۶ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تمامی مجوزهای تاسیس و فعالیت برای اشخاص تحت نظارت بانک مرکزی، تنها پس از ثبت و وصول از طریق درگاه ملی مجوزهای کشور صادر می‌شود و به این مجوزها شناسه یکتا اختصاص داده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، سید جلال سیدی مدیر اداره مجوزهای بانکی بانک مرکزی اعلام کرد از این پس، تمامی مجوزهای تاسیس و فعالیت اشخاص تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تنها پس از ثبت و وصول از طریق درگاه ملی مجوزهای کشور صادر می‌شود و به این مجوزها شناسه یکتا اختصاص داده خواهد شد.

سیدی توضیح داد این مجوزها پس از بررسی مدارک و احراز شرایط لازم، صادر خواهند شد. او گفت: به منظور اجرای تکلیف قانونی تخصیص شناسه یکتا به مجوزهای قدیمی، دارندگان این مجوزها می‌توانند از طریق درگاه ملی مجوزهای کشور درخواست تخصیص شناسه یکتا ثبت کنند.

سیدی با اشاره به اینکه بانک مرکزی اطلاعات کامل از مجوزهای صادره خود دارد، اعلام کرد که برای ایجاد تسهیل برای دارندگان مجوزهای قدیمی، نیازی به ارائه درخواست جدید نیست و اطلاعات مجوزها به مرجع مربوط ارسال می‌شود. او همچنین یادآور شد که امکان به‌روز رسانی اطلاعات مجوزهای قدیمی فراهم شده و دارندگان مجوزها می‌توانند درخواست خود را در درگاه ملی مجوزهای کشور ثبت کنند.

مدیر اداره مجوزهای بانکی تاکید کرد که با اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، تمامی درخواست‌های صدور مجوز باید از طریق درگاه ملی مجوزهای کشور ثبت شود و پس از بررسی مدارک و احراز شرایط، شناسه یکتا صادر خواهد شد.

https://pvst.ir/i5u

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو