skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اقتصاد دیجیتال

تحریریه پیوست

پیام‌رسان‌های داخلی به کاندیداهای ریاست جمهوری تیک آبی می‌دهند

تحریریه پیوست

۲۴ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پیام‌رسان‌های داخلی

پیام‌رسان‌های داخلی از امکانات جدید خود برای تبلیغات چهاردمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رونمایی کردند.

به گزارش پیوست، در یک نشست با حضور معاون سیاستگذاری و اعتباربخشی، نماینده ستاد تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، نمایندگان پیام‌رسان‌های داخلی و نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری، ظرفیت‌ها و امکانات پیام‌رسان‌های داخلی در حوزه تبلیغات انتخابات بررسی شد.

حامد منکرسی، معاون سیاست‌گذاری و اعتباری بخش با اشاره به اینترنت هدیه ۲۰ گیگابایتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری اپراتورها برای استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی، از ظرفیت این شبکه‌ها برای تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری خبر داد و گفت: سابقه تبلیغات نامزدهای انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی در بستر پیام‌رسان‌های داخلی، نشان می‌دهد تجربیات خوبی در این زمینه به ثبت رسیده است.

او رعایت بی‌طرفی را مهم‌ترین وظیفه پیام‌رسان‌های داخلی برای تبلیغات نامزدها دانست و اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین نکاتی که پیام‌رسان‌ها در جریان تبلیغات انتخاباتی نامزدها باید توجه داشته باشند، رعایت اصل بی طرفی و فراهم کردن فضای عادلانه برای تمامی نامزدها است. به طوری که نامزدهای انتخابات بتوانند به طور برابر از این امکانات بهره‌مند شوند.

منکرسی همچنین از امکان ثبت گزارش‌های مردمی برای تخلف نامزدها در پیام‌رسان‌های داخلی و پیگیری آن توسط کارگروه متشکل از معاونت فضای مجازی دادستانی و وزارت کشور خبر داد.

در ادامه این نشست، نمایندگان پیام‌رسان‌های ایرانی به معرفی خدمات و امکانات تبلیغاتی خود به نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پرداختند. اعطای تیک آبی به کانال نامزدها یکی از اقدامات مشترک این پیام‌رسان‌ها به نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری است.

ارسال پیام انبوه به کاربران، ارائه بسته‌های مختلف تبلیغاتی، پخش زنده و امکان برگزاری نظرسنجی‌های مردمی از دیگر امکاناتی است که پیام‌رسان‌های داخلی به نمایندگان نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری ارائه می‌دهند.

https://pvst.ir/i5f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو