skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فیلیمیوم ترکیب فیلم و پریمیوم است ربطی به فیلیمو ندارد

سمانه سمیع تحریریه

۲۳ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

فیلیمیوم در پاسخ به هشدار فیلیمو راجع به تشابه اسمی این دو پلتفرم اعلام کرده است انتخاب نام فیلیمیوم ترکیب فیلم و پریمیوم است و ربطی به فیلیمو ندارد.

به گزارش پیوست، امروز فیلیمو در بیانیه‌ای نسبت  به شباهت نام پلتفرم «فیلیمیوم» به «فیلیمو» هشدار داده بود و بابت مورد سواستفاده واقع شدن کاربران ابراز تاسف کرده بود.

حالا فیلیمیوم در بیانیه‌ای که آن را برای پیوست فرستاده است اعلام کرده: فیلیمیوم یک رسانه مستقل بوده و محتوا، قیمت گذاری و تبلیغات کاملا منحصر به فرد خود را دارد و هیچ شباهتی به پلتفرم های دیگر موجود در بازار ندارد. فیلیمیوم از روز اول فعالیت با اخذ کلیه مجوزهای لازم اقدام به ارائه سرویس کرده است.

در ادامه فیلیمیوم علت انتخاب نام برند فیلیمیوم را ترکیبی از فیلم و پریمیوم به معنای محتوای با کیفیت اعلام کرده است و توضیح داده است:با توجه به قیمت‌های بالای سایر پلتفرم‌ها فیلیمیوم اقدام به ارائه بسته‌های اقتصادی و تخفیف‌های ویژه کرده است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. فرآیند خرید اشتراک در فیلیمیوم شفاف بوده و از لحظه نخست بر مزیت رقابتی خود که ارائه بسته محتوایی ارزان قیمت است تکیه کرده است. در پایان نیز فیلیمو را مخاطب قرار داده و یادآور شده است: پیشنهاد می‌شود که فیلیمو به جای تخریب این چنینی رقبا، روی سرویس محتوا و تبلیغات خود تمرکز کند.

 

 

https://pvst.ir/i5e
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو