skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توکن‌های رزرو رایتس، اترفای و ادونچر گلد در نوبیتکس لیست شد

۲۳ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سه توکن رزرو رایتس (RSR)، اترفای (ETHFI) و ادونچر گلد (AGLD) در نوبیتکس لیست شد.

به گزارش روابط‌عمومی نوبیتکس، سه رمزارز رزرو رایتس (RSR)، اترفای (ETHFI) و ادونچر گلد (AGLD)  در دو بازار ریالی و تتری نوبیتکس قابل معامله هستند و کارمزد معاملات آن‌ها تا پنجشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷ برای کاربران این پلتفرم رایگان است.

در هفته‌های اخیر علاوه بر این سه توکن، سه رمزارز محبوب نات‌کوین (NOT)، تلور (TRB) و پپه (PEPE) هم به بازارهای نوبیتکس اضافه شده است.

زرور رایتس؛ رستگاری استیبل‌کوین‌ها

رزرو رایتس (RSR) یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین اتریوم است که با هدف ایجاد زیرساخت برای توسعه استفاده از استیبل‌کوین‌ها در زندگی روزمره راه‌اندازی شده. جالب اینکه کاربران برای ایجاد استیبل‌کوین در این پلتفرم، نیازی به دانش برنامه‌نویسی هم ندارند. توکن رزرو رایتس از استاندارد ERC-20 پیروی می‌کند و سقف عرضه آن در مجموع ۱۰۰ میلیارد توکن عنوان شده است.

اترفای؛ توکن تازه نفس

یکی از راه‌های مشارکت در بلاکچین اتریوم و استیکینگ رمزارز ETH خرید و فروش اترفای است. رمزارز ETHFI توکن حاکمیتی پروتکل اترفای است که اجازه تصمیم‌گیری در طرح‌های پیشنهادی این پلتفرم را به هولدرهای خود می‌دهد.

ادونچر گلد؛ طلای ماجراجویی

ادونچر گلد (AGLD) توکنERC-20 پروژه لوت (Loot) است که در سپتامبر ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد. لوت یک پروژه NFT مبتنی بر اتریوم است که قصد دارد نقش مبنا و زیرساخت یک بازی ایجاد شده توسط کامیونیتی را ایفا کند. با توجه به تعریف و تمجید چهره‌هایی مثل ویتالیک بوترین (موسس اتریوم) از پروژه لوت ان‌اف‌تی و نگاه مثبت به پروژه‌های گیمینگ، توکن ادونچر گلد هم مورد توجه بسیاری از کاربران و کارشناسان قرار گرفته است.

https://pvst.ir/i55

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو