skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

برگشت نقدی «داپ‌اپ» امسال به یک میلیارد تومان می‌رسد

سمانه سمیع تحریریه

۲۳ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیرعامل داپ‌اپ، پلتفرم فعال حوزه فین‌تک و cashback می‌گوید یکی از مهم‌ترین اهداف داپ‌اپ در سال ۱۴۰۳ برای مبلغ متوسط روزانه برگشت نقدی عبور از مرز یک میلیارد تومان است و نرخ تبدیل کاربر به مشتری در این پلتفرم ۲۷ درصد بوده که نسبت به سال ۱۴۰۱، سه درصد افزایش پیدا کرده است.

به گزارش پیوست، سجاد شفی‌زاده، مدیرعامل داپ‌اپ در مراسم چهارمین سالگرد فعالیت این مجموعه گفت: داپ‌اپ یک اپلیکیشن مالی سه وجهی است که از سال ۹۸ فعالیت خود را با کش‌بک (برگشت وجه نقد) شروع کرده است که با گذر زمان ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه شده است. ما در زمینه مدیریت ثروت و لندتک نیز کارهایی انجام داده‌ایم اما مهم‌ترین برنامه‌ای که ما در سال‌های اخیر آن را دنبال کرده‌ایم ترنج بوده است که از طریق آن فعالیت‌های اقساطی را دنبال کرده‌ایم.

شفی زاده در پاسخ به پیوست در ارتباط با تعداد کاربران داپ‌اپ و مبلغ کش‌بک  گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف داپ‌اپ در سال ۱۴۰۳ برای مبلغ متوسط روزانه برگشت نقدی عبور از مرز یک میلیارد تومان است. همچنین روی توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی متمرکز هستیم و به کمک همین فناوری‌ها نرخ نکول هشت درصدی در ابتدای فعالیتمان را کاهش داده‌ایم.

وابسته به یک تامین کننده نیستیم

شفی‌زاده همچنین در ارتباط با منابع مالی داپ‌اپ گفت: ما وابسته به یک تامین کننده نیستیم و حالت کراد فاندینگ منابع اقساطی ما از چندین مجموعه تامین اعتبار می‌شود و خود پذیرندگانمان هم در این فرآیند در کنار ما هستند.

شفی‌زاده در زمینه درآمدها و ثبات شرکت نیز توضیح داد: برخلاف بسیاری از استارت‌آپ‌ها که گاه تا ۱۰ سال به درآمدزایی نمی‌رسند ما حالا به نقطه پایداری رسیده‌ایم و از سال ۱۴۰۲ مثبت شده‌ایم.

طبق گفته مدیرعامل داپ‌اپ نرخ مشتریان وفادار داپ‌اپ ۱۸ درصد است و نرخ تبدیل کاربر به مشتری در داپ‌اپ ۲۷ درصد بوده است که نسبت به سال ۱۴۰۱، سه درصد افزایش پیدا کرده است.

در پایان رویداد هم برخی کسب و کارها به بیان تجربه‌های خود در رابطه با داپ اپ پرداختند و تجربه بازگشت وجه را برای کاربران جذاب برشمردند.

https://pvst.ir/i52
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو