skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ارزش بازار خرده‌فروشی جهان در سال ۲۰۲۷ به ۳۷ تریلیون دلار خواهد رسید

۲۲ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سهراب کارگر، رییس انجمن ملی پخش ایران می‌گوید: ارزش بازار خرده‌فروشی جهان ۲۸ تریلیون دلار است و این بازار  در سال ۲۰۲۷ به  ۳۷ تریلیون دلار خواهد رسید.

در همایشی که ۱۹ خرداد توسط شرکت ورانگر و با حمایت انجمن ملی پخش ایران با عنوان تحول دیجیتال و نقش مدیران برگزار شد سهراب کارگر، رییس انجمن ملی پخش ایران در سخنرانی خود به ارزش ۲۸ تریلیون دلاری بازار خرده‌فروشی جهان و پیش بینی رسیدن به ۳۷ تریلیون دلار در سال ۲۰۲۷ اشاره کرد و چالش‌های مهم این صنعت در ایران را برشمرد.

او  تعیین متولی برای تدوین یک قانون و نظام یکپارچه برای صنعت پخش و لجستیک کشور، افزایش و توسعه ارتباط شرکت‌های پخش با صنعت و دانشگاه، تفکیک ساختاری فروش و زنجیره‌ی تامین در شرکت‌های پخش، سرمایه‌گذاری بنیادین در توسعه‌ی نرم افزارها و استفاده از فناوری‌های نوین، حمایت دولت برای توسعه شرکت‌های 3PL در مقیاس‌های استانی و کشوری، توسعه دانش و فناوری موجود در صنعت توزیع FMCG و تلاش برای کاهش سطح تصدی‌گری دولت و حفظ، توسعه و نگهداشت نیروهای انسانی متخصص را به عنوان راهکارهای اصلی با هدف ایجاد تحول در این صنعت و رفع فروماندگی‌های کنونی دانست.
در ادامه، علی‌رضا شیعه دوست، مدیر عامل شرکت ورانگر به مرور عملکرد این شرکت طی بیست و سه سال گذشته در ارایه‌ راهکارهای فرایندی و نرم افزاری فراگیر به صنعت پخش کشور پرداخت و به متناسب‌سازی‌ راهکارهای متعدد برای حوزه‌های مختلف پخش اشاره کرد.
آرمان فضلی رییس هیات مدیره شرکت ورانگر بود که ضمن شرح دادن انگیزه و هدف شرکت سرمایه‌گذاری مکس امید به ورانگر و اشاره به ورود یک شرکت سرمایه‌گذاری خصوصی (Private Equity) به یک شرکت نرم افزاری پر سابقه برای اولین بار، از برنامه‌های این شرکت در آینده، از جمله حرکت به سمت رایانش ابری، استفاده از کلان داده‌ها، بهره‌گیری از هوش مصنوعی و همچنین ارایه‌ی راهکارهای تحت وب ورانگر در آینده‌ی نزدیک سخن گفت.
در پایان، احمدرضا نخجوانی، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مکس‌ امید، به سخنرانی درباره‌ی نقش مدیران ارشد در ایجاد تحول در سازمان و تشریح مدل‌های کاربردی جهانی در مدیریت سازمان پرداخت.

https://pvst.ir/i4w

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو