skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بهین تکنولوژی خط تولید مانیتور راه‌اندازی کرد

۲۱ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مجموعه بهین تکنولوژی، راه‌اندازی خط تولید جدید مانیتور با برند UNIVO را را‌ه‌اندازی کرد. مدیرعامل بهین تکنولوژی گفت که در حال احداث کارخانه دوم خود در شهرک صنعتی پیام هستند.

به گزارش پیوست، حمید توسلی، مدیرعامل مجموعه بهین تکنولوژی در سی‌‌و‌دومین سالگرد افتتاح مجموعه بهین تکنولوژی و افتتاحیه خط تولید جدید مانیتورهای جدید این شرکت گفت: خط تولید جدید مانیتور با هدف افزایش ظرفیت تولید، بهبود کیفیت محصولات و پاسخ به نیازهای بازار راه‌اندازی شده است. مانیتورهای تولیدی در این خط، با رعایت استانداردهای جهانی تولید می‌شوند.

به گفته توسلی، این مجموعه علاوه‌بر تولید مانیتور، به سـاخت قطعات آل این وان (All-in-One)، مینی پی‌سی (Mini PC) و تین‌کلاینت (Thin Client) نیز پرداخته است. توسلی گفت که این مجموعه بخش زیادی از نیاز بازار را بین ارگان‌ها و مجموعه‌‌های بزرگ مثل‌ بانک‌‌ها برطرف می‌کند.

توسلی درباره برنامه‌‌های این مجموعه توضیح داد: یکی از اهداف اصلی مجموعه بهین تکنولوژی از راه‌اندازی خط تولید جدید، بومی‌سازی تولیدات و کاهش وابستگی به واردات محصولات IT است. با بومی‌سازی تولیدات، علاوه بر کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت محصولات، امکان ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور فراهم می‌شود. ما در حال احداث کارخانه دوم خود در شهرک صنعتی پیام هستیم. این کارخانه جدید با هدف گسترش تولیدات و پاسخ به نیازهای بازار در حال ساخت است و به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

او با اشاره با چالش‌های این حوزه ادامه داد: در حوزه واردات قطعات، تخصیص و تامین ارز چالش‌هایی وجود دارد اما با تاکید بر تولید سعی می‌کنیم این چالش‌ها را هموار کنیم.

توسلی در پاسخ به پیوست درباره تفاوت تولید و سرهمبندی کردن قطعات گفت: وزارت صمت حوزه‌ای را به نام عمق ساخت ایجاد کرده است که در این بخش شرکت‌هایی که ادعای تولید دارند به صورت دقیق عمق ساختشان مشخص شود. شرکت‌های تولیدی در سامانه مشخصی درخواست می‌دهند و کارشناس‌ها از طریق سازمان پژوهش، ارزیابی می‌کنند و درصد عمق ساخت می‌دهند.

او درباره سنجه‌های عمق ساخت ادامه داد: وقتی شرکتی به عنوان تولیدکننده فعالیت می‌کند اما اجازه بازدید از کارخانه را نمی‌دهد به معنی ایراد در تولید است. برای مشخص کردن عمق ساخت، یک ایده این است که درصد عمق ساخت، برمبنای دلار سنجیده شود که در این روش درصد عمق ساخت کاهش پیدا می‌کند؛ اما سنجه‌های دیگری هم وجود دارد که وزارت صمت تعیین‌کننده است.
به گفته توسلی، اگر واردکنندگان به سمت تولید حرکت و تبادل تجربه کنند، به رشد اکوسیستم کمک می‌کند و با تیراژ بالا بازار منطقه را هم می‌توان پوشش داد.

مراسم افتتاحیه این خط تولید، ۲۱خرداد ماه در محل کارخانه صنایع بهین تکنولوژی واقع در شهرک صنعتی عباس‌آباد برگزار شد.

https://pvst.ir/i4k

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو