skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بخش رهگیری هوشمند به خدمات تاپین اضافه شد

۲۱ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بخش رهگیری هوشمند به خدمات تاپین اضافه شد.

استارت‌اپ تاپین، پلتفرم لجستیکی واسط بین فروشگاه‌های آنلاین و شرکت‌های حمل و نقل حالا برای فروشگاه‌داران یک صفحه فرود (Landing Page) اختصاصی ایجاد کرده است که مشتریان آن‌ها قادر خواهند بود با یک کلیک مرسوله خود را رهگیری کنند. این صفحه فرود به گونه‌ای طراحی شده است که دیگر نیازی به کپی و پیست کردن کد رهگیری نیست. در انتهای پیامک ارسالی به مشتریان، لینکی منحصر به فرد قرار داده شده که با کلیک روی آن، صفحه رهگیری باز می‌شود و وضعیت مرسوله به صورت آنی نمایش داده می‌شود.


همچنین بخشی در سایت تاپین به نام رهگیری افزوده شده است که کاربران با کلیک روی آن می‌توانند کد رهگیری خود را وارد کرده و از وضعیت دقیق مرسوله خود با خبر شوند.این صفحه رهگیری سه وضعیت کلی تحویل فروشگاه، تحویل پست و تحویل مشتریرا نمایش می‌دهد. یکی از ویژگی‌های این نوآوری، امکان مشاهده تمام بسته‌های مختلف مشتری که از فروشگاه های مختلف خریداری شده در یک صفحه است، که تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد. صفحه رهگیری تاپین گرافیکی و تصویری است و مشتری را از تماشای صفحات خشک و ساده راحت می‌کند.
تاپین امکان نمایش تبلیغات بنری فروشگاه را نیز در صفحه رهگیری فراهم کرده است. این ویژگی فروشگاه‌داران را قادر می‌سازد تا با نمایش تبلیغات خود، مشتریان را با یک کلیک به سایت فروشگاه هدایت کنند و به این ترتیب، تعامل بیشتری را با مشتریان خود ایجاد کنند.

https://pvst.ir/i48

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو