skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اقتصاد دیجیتال

تحریریه پیوست

مدیرعامل باکسیت: می‌خواهیم تسهیل‌گر توسعه اقتصاد دیجیتال باشیم

تحریریه پیوست

۱۷ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بهزاد اقبال‌خواه مدیرعامل باکسیت حفاظت از محیط زیست را رکن اساسی تحقق توسعه پایدار می‌داند و می‌گوید: باکسیت می‌خواهد به عنوان تسهیل‌گر توسعه اقتصاد دیجیتالی نقش آفرینی کند.

به گزارش روابط عمومی باکسیت، بهزاد اقبال‌خواه مدیرعامل اپراتور پست خصوصی باکسیت توسعه پایدار را مفهوم جدایی‌ناپذیر از رسالت سازمانی باکسیت می‌داند.

او در این باره گفته است: به عنوان عضوی از جامعه، همواره بر آنیم تا با اتخاذ رویکردهای مسئولانه در تمامی مراحل خدمات پستی، به سهم خود در پاسداری از محیط زیست موثر باشیم.

بهزاد اقبال‌خواه حفاظت از محیط زیست را رکن اساسی تحقق توسعه پایدار می‌داند و می‌گوید: سرمایه گذاری در راستای بهره گیری از موتورها و خودروهای برقی در ناوگان حمل و نقل باکسیت با حمایت شرکای تجاری، در دست بررسی است. باکسیت با شعار درست؛ به موقع  رویکردی نوآورانه را با تمرکز بر استفاده از فناوری‌های نوین در پیش گرفته است تا خدمات پستی را با کیفیتی بالاتر به مشتریان خود ارائه دهد و باکسیت به عنوان اپراتور پست خصوصی با ارائه خدمات متنوع هوشمند پستی، به عنوان تسهیل‌گر توسعه اقتصاد دیجیتال نقش آفرینی خواهد کرد.

شرکت دانش بنیان باکسیت در شهریور ۱۴۰۲ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و در بهمن ۱۴۰۲ مجوز اپراتور پست خصوصی را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت کرد.

https://pvst.ir/i3a

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو