skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بورسیه تحصیلی همراه اول برای پنج گرایش تحصیلات تکمیلی

۱۳ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

همراه اول در مقطع کارشناسی ارشد با حقوق ماهانه تا سقف ۲۰میلیون تومان به پنج گرایش تحصیلی بورسیه ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی همراه اول؛ دومین دوره بورسیه تحصیلی همراه اول ویژه «مقطع کارشناسی ارشد» در رشته‌های مهندسی برق، کامپیوتر، صنایع و همچنین مدیریت در دانشگاه تهران است که با هدف حمایت از دانشجویان نخبه و با استعداد اعطا می‌شود.

این بورسیه مربوط به سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ و صرفاً در مقطع «کارشناسی ارشد دانشگاه تهران»، برای گرایش‌های مدیریت، مدیریت کسب و کار، مهندسی برق، مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر تعریف شده است.

در فرآیند اعطای بورسه، از متقاضیان «پنج برابر ظرفیت» دعوت به مصاحبه می‌شود و از واجدین شرایط برای تکمیل مدارک دعوت به عمل می‌آید. همچنین همانطور که بیان شد، تعهدنامه‌ای از دانشجویان به منظور عدم اشتغال در زمان تحصیل دریافت خواهد شد.

متقاضیان پذیرفته شده به دلیل برنامه فشرده تحصیلی و کاری، در ابتدا باید تعهد بدهند که در هیچ‌گونه فعالیت شغلی دیگری شرکت نداشته باشند و تمام وقت در اختیار دانشگاه و شرکت همراه‌اول به منظور همکاری در پروژه‌ها باشند.
دانشجویان از ترم اول کارشناسی ارشد، با برنامه‌ریزی دقیق توسط تیم آموزشی مستقر در بورسیه همراه اول، در پروژه‌های مرتبط با رشته خود به کارگرفته خواهند شد و این برنامه‌ریزی بدین صورت خواهد بود که دو بخش از هفته به گذراندن برنامه‌های درسی دانشگاه اختصاص پیدا می‌کند و زمان باقی مانده برای پروژه‌های تعریف شده همراه اول در نظر گرفته خواهد شد.

از جمله مزایای این طرح می‌توان به دریافت حقوق تا سقف ۲۰ میلیون تومان در ماه متناسب با زمان فعالیت در همراه اول، تخصیص هزینه خرید لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند از ۱۵ میلیون تومان تا ۴۵ میلیون تومان متناسب با رتبه کنکور کارشناسی ارشد اشاره کرد.

همچنین افرادی که موفق به دریافت این بورسیه شوند، این امکان را خواهند داشت تا پایان‌نامه و دستاورد‌های تحصیلی خود را با حمایت شرکت همراه اول تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان انجام دهند.

شرکت در کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی حوزه ICT و تجربه حضور در پروژه‌های ملی و تحقیق و توسعه همراه اول، بخش دیگری از مزیت‌های این بورسیه تحصیلی محسوب می‌شود.

https://pvst.ir/i2e

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو