skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شرکت خدمات انفورماتیک برای هر سهم ۳۸۰ ریال سود تقسیم کرد

۶ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت خدمات انفورماتیک با حضور ۹۵ درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار شد و ضمن تصویب صورت‌های مالی ۳۸۰ ریال سود نقدی به ازای هر سهم تقسیم کرد.

میزان سود تقسیم امسال این شرکت از سال گذشته ۸۰ ریال بیشتر بود. شرکت خدمات انفورماتیک سال گذشته به ازای هر سهم ۳۰۰ ریال سود تقسیم کرده بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک، عبدالرضا شاکری، در این جلسه ضمن نام بردن از افزایش سود‌آوری و توان مالی شرکت و همچنین میزان رضایت مشتریان به‌عنوان اهداف راهبردی، به روندهای کلان شرکت اشاره کرد و گفت: تعهد بر اجرای توانمند تعهدات و ماموریت‌های محوله در حوزه‌های ملی و حاکمیتی، پژوهش و سرمایه‌گذاری در فناوری‌های نوظهور همچون هوش‌مصنوعی و زنجیره‌بلوکی، ارتقای امنیت سامانه‌ها و محصولات شرکت، تمرکز بر ارتقای کیفیت محصولات و خدمات و نیز توجه ویژه به سرمایه‌های انسانی شرکت، مهمترین این برنامه‌ها هستند.

او همچنین حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری مالی و ایجاد ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه را از جمله کلان‌روندهای مورد تاکید شرکت عنوان کرد.

شاکری در خصوص سیر تحولات شرکت در سال گذشته به پیاده‌سازی سامانه درگاه پرداخت حسابی (پل‌پی)، عملیاتی‌سازی ریال دیجیتال در هفت بانک، پیاده‌سازی سامانه پرداخت اعتباری، پیوستن رسمی بانک تجارت به جرگه مشتریان این شرکت، تدوین طرح تحول بانک مرکزی در حوزه نظارت و ساماندهی و ادغام موسسه نور در بانک ملی را از مهمترین اقدامات سال گذشته دانست.

مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در بحث کارمزد تراکنش‌ها اعلام کرد: با برگزاری جلسات متعدد با بانک مرکزی، موافقت برای دریافت کارمزد از تعدادی سامانه اخذ شده که در صورت تصویب، به درآمدهای شرکت افزوده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک با ارائه آماری قابل توجه گفت: در سال گذشته بیش از ۸ هزار و ۵۰۰  حمله سایبری به زیرساخت‌های این شرکت و سامانه‌های ملی و حاکمیتی صورت گرفت که تمامی این حملات با موفقیت دفع گردید.

طبق گفته او ۵۲ مانور موفق به‌منظور اجرای سیستم مدیریت تداوم کسب‌وکار در سال گذشته صورت گرفته است.

او با اشاره به پردازش ۳۲۰ میلیارد تراکنش بانکی و بین بانکی در سال گذشته در شرکت خدمات انفورماتیک اضافه کرد: نکته حائز اهمیت، سطح پایداری و امنیت بالای این حجم تراکنش بوده است.

همچنین جلسه مجمع فوق‌العاده شرکت بلافاصله پس از مجمع عمومی عادی برگزار شد و اصلاح مفادی از اساسنامه شرکت بر اساس ابلاغیه‌های سازمان بورس و اوراق بهادار به تصویب مجمع رسید.

https://pvst.ir/hzb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو