skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فناپ تربیت مدیران آینده کشور را یک مسئولیت اجتماعی می‌داند

۶ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

نخستین دوره آموزشی «توسعه راهبری فناپ» با هدف پرورش رهبران آینده اقتصاد دیجیتال آغاز شد. افشین کریمی عضو هیات‌مدیره فناپ دلایل ورود فناپ به حوزه تربیت Next Generation و توسعه مهارت‌های راهبری را مسئولیت اجتماعی فناپ عنوان کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، کمپس آموزشی فناپ با هدف ایجاد فرصت‌های برابر در جهت توسعه مهارت‌ها و بروز شایستگی‌های جوانان علاقه‌مند به راهبری در حوزه اقتصاد دیجیتال، دوره شغلی مدیریت کسب‌وکار را با همکاری دانشگاه شریف برگزار می‌کند.

شهاب جوانمردی مدیرعامل هلدینگ فناپ در این باره گفت: زمانی‌که یک بنگاه کسب‌وکاری مانند فناپ از یک اندازه‌ای بزرگ‌تر شد دیگر نباید فقط یک بنگاه خصوصی سودآور باشد بلکه باید به اندازه ابعاد خود، اثرگذار هم باشد و بتواند مساله کشور را حل کند.فناپ از دو سال گذشته تمرکز جدی خود را بر موضوع آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی معطوف کرده است. ما معتقدیم اگر برای آینده تلاش نکنیم و المان‌های رشد خود را به تصویر نکشیم این بنگاه در مسیر سراشیبی قرار می‌گیرد. حتما در این کشور افراد لایقی هستند که بتوانند آینده فناپ را شکل داده و آن را تضمین کنند. ما آگاهانه این مسیر را طی می‌کنیم تا رهبران آینده فناپ را بیابیم.

در این نشست افشین کریمی عضو هیات‌مدیره فناپ نیز به دلایل ورود فناپ به حوزه تربیت Next Generation و توسعه مهارت‌های راهبری اشاره کرد و گفت:‌ فناپ، تربیت مدیران آینده کشور را یک مسئولیت اجتماعی می‌داند؛ دوره آموزشی «توسعه راهبری فناپ»، نسل بعدی مدیران کشور را پرورش و آموزش می‌دهد تا افراد با ارتقای دانش و توسعه مهارت‌های نرم در کنار بسته‌های دانشگاهی بدانند که چگونه از دانش خود استفاده کنند.

دراین مراسم اشکان بنکدار مدیر امور سرمایه‌های انسانی فناپ نیز روند پروژه آموزش نکست‌ژن را که با همکاری دانشگاه شریف و کمپس آموزشی فناپ انجام می‌شود تشریح کرد و گفت: داوطلبان با گذراندن دوره‌های آموزشی، کار در کنار تیم‌های پرانرژی،‌ روبه‌روشدن با پروژه‌های چالش‌برانگیز را برای پذیرش نقش‌های موثر در مسیر آماده‌سازی رهبران آینده تجربه می‌کنند.او هدف از برگزاری این دوره‌ها را توسعه ظرفیت‌های لیدرشیپ و رهبری، هم‌راستا با استراتژی‌ها و همسو با پروژه‌های فناپ در ۴ سال آینده اعلام کرد.

https://pvst.ir/hza

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو