skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مکس امید روی «ورانگر» سرمایه‌گذاری کرد

تحریریه پیوست

۶ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

قرارداد سرمایه‌گذاری امیدبخش یا «Private Equity» میان شرکت مکس امید و شرکت «ورانگر» با هدف توسعه‌ی فعالیت‌های ورانگر و استفاده هر چه بیش‌تر از ظرفیت‌های موجود در بازار امضا شد.

به گزارش پیوست؛ روز یک‌شنبه ششم خرداد شرکت مکس امید که از گروه شرکت‌های مکس و سهام‌دار گروه ماموت است با هدف توسعه‌ فعالیت‌های ورانگر و استفاده‌ هر چه بیش‌تر از ظرفیت‌های موجود در بازار، قرارداد سرمایه‌گذاری امید بخش را امضا کرده است. شرکت «ورانگر» نیز یکی از شرکت‌های پرسابقه در حوزه‌ ارائه راهکارهای فرایندی و نرم‌افزاری به ویژه در حوزه‌ فروش و پخش است که بیش از بیست سال در این زمینه سابقه دارد.

چنین توافقات سرمایه‌گذاری در صنعت فناوری اطلاعات، عمدتاً در قالب سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر یا «Venture Capital» صورت گرفته است و این توافق، خبر از ورود یک شرکت سرمایه‌گذاری امیدبخش یا Private Equity به یک شرکت قدیمی در حوزه‌ی فناوری اطلاعات می‌دهد.

شرکت مکس‌امید، یک شرکت سرمایه‌گذاری خصوصی یا «Private Equity» است که هم‌اینک شرکت‌های استارت‌آپی همچون ازکی، دکتر تو، خودرو 45، ازکی وام و … را در خانواده‌ خود دارد.

قرارداد سرمایه‌گذاری امیدبخش یا Private Equity میان هیات مدیره‌ی شرکت مکس‌امید و شرکت ورانگر با حضور سهراب کارگر، رئیس انجمن پخش ایران و علی حکیم جوادی، رئیس نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به امضا رسید.

https://pvst.ir/hz8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو