skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تعداد کاربران نوبیتکس به ۷ میلیون نفر رسید

۵ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۶ خرداد ۱۴۰۳

صرافی ارزدیجیتال نوبیتکس اعلام کرد تعداد کاربران این پلتفرم در کمتر از سه ماه با حذب بیشتر از یک میلیون کاربر به ۷ میلیون نفر رسیده است.

به گزارش روابط عمومی نوبیتکس، نوبیتکس پیش از این در زمستان خبر از ۶ میلیونی شدن کاربران خود داده بود؛ در کمتر از سه ماه این پلتفرم تبادل رمز ارز بیش از یک میلیون کاربر جدید به دست آورده است.

بر اساس گزارش crypto.com در سال ۲۰۲۳ پایگاه جهانی کاربران کریپتو به ۵۸۰ میلیون نفر رسید که نشان‌دهنده افزایش ۳۴ درصدی آن نسبت به سال ۲۰۲۲ است، بیش از این گزارش سال ۲۰۲۳ نوبیتکس اعلام کرده بود سرعت رشد کاربران در ایران از جهان بیشتر است و اخیرا یک گزارش بین‌المللی نیز این ادعا را اثبات می‌کند؛ بر اساس گزارشی که crypto ownership منتشر کرده در ایران نیز حداقل ۱۳.۵ درصد ایرانیان در این بازار فعال هستند و در رتبه چهارم دارندگان رمزارز به نسبت جمعیت در جهان قرار گرفته‌اند. پیش از ایران، امارات متحده عربی، ویتنام و آمریکا در رده‌های اول تا سوم قرار گرفته‌اند.

گزارشی که سال ۱۴۰۰ از سوی اتاق بازرگانی تهران منتشر شد، تعداد کاربران ایرانی که به طور مستقیم وارد بازار ارزهای دیجیتال شده بودند را ۱۲ میلیون نفر نشان می‌داد که طبق این آمار می‌توان عدد ۱۵ میلیون کاربر مستقیم و غیرمستقیم را در مورد کاربران ایرانی تخمین زد.

https://pvst.ir/hz2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو