skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

علت مسدودی یک‌روزه درگاه پرداخت کسب‌وکارها چه بود؟

۴ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۶ خرداد ۱۴۰۳

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در توییتی از رفع یک‌روزه مسدودی درگاه‌ پرداخت برخی کسب‌وکارها خبر داده است. او تصریح کرده که این مسدودی یک «اتفاق» بوده و تغییرات لازم برای جلوگیری از تکرار این اتفاق اعمال شده است. همچنین شاپرک گفته اعلام کرده به مسدودی درگاه پرداخت کسب‌وکارها بنا بر لیست سیستمی مرکز اینماد بوده است. این در حالی است که رئیس مرکز تتا در توییت خود به مشکل در اینماد کسب‌وکارها اشاره نکرده است.

به گزارش پیوست، در تاریخ سوم خردادماه تعداد قابل توجهی از درگاه‌های پرداخت کسب‌وکارها از سوی شاپرک مسدود شد و بنا بر اعلام امین کلاهدوزان، رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، در ساعات ابتدایی امروز، درگاه‌های پرداخت این کسب‌وکارها مسدودشان رفع شده است. رئیس مرکز تتا در شبکه اجتماعی ایکس، مسدودی درگاه پرداخت کسب‌وکارها از سوی شاپرک را «اتفاق» دانسته و تصریح کرده است: «فارغ از علت این اتفاق، تغییرات لازم در مرکز، برای جلوگیری از تکرار آن داده شد.»  رئیس مرکز تتا در پست خود اشاره‌ای به مشکل در مرکز اینماد نکرده است. با این حال، شاپرک اقدام به مسدودی درگاه پرداخت کسب‌وکارها را بنا بر ارسال سیستمی لیست مسدودی از سوی مرکز اینماد دانسته است.

 

پست رئیس مرکز تتا مبنی بر رفع مسدودی درگاه پرداخت کسب‌وکارهای اینترنتی
پست رئیس مرکز تتا مبنی بر رفع مسدودی درگاه پرداخت کسب‌وکارهای اینترنتی

رئیس مرکز تتا در پست خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشته است: «دیروز برای تعدادی از کسب‌وکارها مشکل درگاه پرداخت ایجاد شده بود که البته بعد از پیگیری دلسوزانه آقای محرمیان ساعت 3 صبح امروز حل شد. فارغ از علت این اتفاق، تغییرات لازم در مرکز، برای جلوگیری از تکرار آن داده شد. به سهم خود از کلیه شرکت‌هایی که دیروز درگیر شدند، عذرخواهم.»

با این حال، شاپرک علت این اقدام خود را اعلام سیستمی لیست مسدودی از سوی مرکز اینماد اعلام کرده است. همچنین مهدی عبادی مدیرعامل شرکت وندار نیز در گفت‌وگو با پیوست مسدودی یک‌روزه درگاه‌ پرداخت برخی کسب‌وکارها را تایید می‌کند. او عنوان می‌کند: «تا جایی که خبر دارم علت این مسدودی از سوی شاپرک اعلام مرکز اینماد بوده است.» با وجود اینکه درگاه پرداخت کسب‌وکارها بعد از یک روز از مسدودی خارج شده‌اند، دلایل متفاوتی از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و شاپرک مطرح شده است.

https://pvst.ir/hys

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو