skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بزرگترین بانک آمریکایی به تمامی کارکنان جدید خودش هوش مصنوعی را آموزش می‌دهد

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بانک جی‌پی‌مورگان می‌گوید تمامی کارکنان جدید این شرکت در راستای آماده‌سازی برای موج جدید فناوری که جیمی دایمن، مدیرعامل این بانک تاثیر آن را هم‌ تراز انقلاب چاپی و موتور بخار می‌داند،‌ در زمینه هوش مصنوعی آموزش می‌بینند.

به گزارش پیوست به نقل از بلومبرگ، ماری اردوس، مسئل واحد مدیریت ثروت و دارایی این بانک، به سرمایه گذاران گفت: «امسال همه ورودی‌ها برای مهندسی پرامپت آموزش می‌بینند تا برای هوش مصنوعی آینده آماده شوند.»

اردوس گفت که هوش مصنوعی در دو جبهه اصلی به واحد او کمک می‌کند: صرفه‌جویی در زمان و افزایش درآمد. به گفته او این فناوری به بانکداران اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به سرمایه‌گذاری‌ها را خیلی سریع و در حالی که مشتری پشت تلفن است استخراج کنند. همچنین با حذف وظایف روتین و تکراری، از شر کار بی لذت هم خلاص می‌شویم. به گفته او تا همین امروز تحلیلگران دو تا چهار ساعت در روز با این فناوری در زمان خود صرفه جویی کرده‌اند.

به گفته جی‌پی موردگان این فناوری نوپا چیزی بین ۱ تا ۱.۵ میلیارد دلار ارزش‌خواهد داشت. هوش مصنوعی تاثیر گسترده‌ای بر ۶۰ هزار توسعه دهنده و ۸۰ نیروی اجرایی و کارکنان بخش پاسخگویی خواهد داشت که تقریبا نیمی از کارکنان شرکت را تشکیل می‌دهند.

 

https://pvst.ir/hyb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو