skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

موقعیت شغلی روابط عمومی‌ها مدیون تلاش‌های اکوسیستم استارت‌آپی است

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

فعالان حوزه روابط عمومی رشد این موقعیت شغلی را مدیون تلاش‌های یک دهه کسب‌وکارهای استارت‌آپی ایران می‌دانند.

به گزارش روابط‌عمومی پیندو،  در نخستین رویدادهای صمیمی «سوروسات»تعداد زیادی از فعالان حوزه روابط عمومی اکوسیستم استارت‌آپی به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی گرد هم آمدند و بسیاری از مدیران روابط عمومی از اهمیت بحث ارتباط با رسانه سخن گفتند و چالش‌های این موقعیت شغلی را مطرح کردند.

در این رویداد، رضا کاظمی دینان و امیرعباس تقی‌پور در سخنانی کوتاه از اهمیت جایگاه روابط عمومی سخن گفتند و رشد این موقعیت شغلی را مدیون تلاش‌های یک دهه کسب‌وکارهای استارت‌آپی ایران برشمردند.

همچنین در این رویداد از سه فعال رسانه‌ای با سابقه اکوسیستم و حوزه فناوری تقدیر شد. مهرک محمودی از پیوست، مانی قاسمی از دیجیاتو و مسعود یوسف نژاد از زومیت در این رویداد به عنوان فعالان پرتلاش حوزه رسانه تقدیر شدند. همچنین از امیرعباس تقی‌پور نیز به عنوان یکی از پیکشسوتان حوزه روابط عمومی و ارتباطات و دبیر سابق انجمن روابط عمومی و امیر حقیقت مدیر روابط عمومی کافه بازار تجلیل شد.

در این رویداد نیما اشرف زاده مدیرعامل پیندو نیز با برشمردن جایگاه روابط عمومی از رشد کسب‌و‌کارهای مختلف سخن گفت.رویدادهای سوروسات پیندو هر دو هفته یک بار با حضور فعالان حوزه های مختلف اکوسیستم استارت‌آپی برگزار می‌شود.

https://pvst.ir/hxt

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو