skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اقتصاد دیجیتال

تحریریه پیوست

رئیسی: گلایه مردم در مورد کیفیت اینترنت را با حساسیت دنبال کنید

تحریریه پیوست

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رئیس‌جمهور امروز در جلسه نظارت ستادی در وزارت ارتباطات با به اظهار گلایه مردم در مورد کیفیت اینترنت اشاره کرد و از وزیر ارتباطات خواست این موضوع با حساسیت دنبال شود.

رئیس‌جمهور امروز در جلسه نظارت ستادی در وزارت ارتباطات با اشاره به اظهار گلایه مردم در مورد کیفیت اینترنت گفت: افزایش سرعت چهل و پنج درصد که از ابتدای دولت اشاره کردید باید تبیین شود. مردم باید افزایش سرعت را حس کنند و بهتر است آنها درباره افزایش سرعت خبر دهند. امیدوارم در کیفیت اینترنت اختلال نداشته باشیم، سرعت بالا باشد و آنچه که مردم از آن گلایه دارند را با حساسیت دنبال کنید.

رئیسی درباره پوشش فیبر نوری گفت: توسعه‌ شبکه‌ فیبرنوری در شهرها گام‌ خوبی‌ است. اینکه هفت و نیم میلیون خانواده‌ایرانی به فیبرنوری وصل شده‌اند. غیر از بحث دسترسی، موضوع اتصال است و در آماری که دادید آمار اتصال به آمار پوشش متفاوت بود. تفاوت بین پوشش و اتصال را باید کم کنید.

رئیس‌جمهور در مورد پیشرفت شبکه ملی اطلاعات به موضوع محتوای شبکه اشاره کرد و گفت: موضوع مهم ماموریت وزارت ارتباطات مساله‌ شبکه‌ ملی اطلاعات است که از ابتدای آغاز به کار دولت در دستور کار این وزارتخانه بود و الان میزان توسعه و پیشرفت بالاتر از شصت درصد خبر خوبی است. علاوه بر ماموریت وزارت ارتباطات در جهت تامین زیرساخت باید در تولید محتوا نیز گامی برداشته شود. نه به این معنا که وزارت ارتباطات تولید محتوا کند اما در پیگیری دستگاه‌های مختلف برای تولید محتوا باید محوریت داشته باشد.

https://pvst.ir/hx1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو