skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مرکز پردازش «شاپ ام‌آی‌تی» رونمایی شد

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مراسم رونمایی از مرکز پردازش «شاپ‌ام‌آی‌تی» برگزار شد و در این برنامه مدیر دیجیتال مارکتینگ این مجموعه از تغییر رویه در زنجیره تأمین محصولات «شاپ‌ام‌آی‌تی» خبر داد.

به گزارش پیوست؛ شرکت «شاپ‌ام‌آی‌تی» سال ۱۳۸۹ با واردات محصولات سامسونگ آغاز به کار کرده و سال ۱۳۹۱ بخش «ام‌آی‌تی سرویس» را راه‌اندازی کرد. فروشگاه آنلاین «شاپ‌ام‌آی‌تی» نیز سال ۱۳۹۶ شروع به کار کرده است و در حال حاضر از «مرکز پردازش‌ام‌آی‌تی» طی مراسمی در محل تازه این بخش تازه تأسیس شده از «شاپ‌ام‌آی‌تی» رونمایی شده است.
سپیده نصیری مدیر دیجیتال مارکتینگ «شاپ‌ام‌آی‌تی» در مراسم رونمایی از مرکز پردازش این مجموعه درباره برنامه‌های آینده این شرکت گفت: در سال ۱۴۰۳ که اکنون در ماه‌های ابتدایی آن هستیم، اجرای دو برنامه مورد نظر«شاپ‌ام‌آی‌تی» است.
زنجیره تأمین «شاپ‌ام‌آی‌تی» در مدل قبلی خود در بهترین حالت به این ترتیب بود که شرکتی محصولی را خارج از ایران با قیمت مناسب خریداری می‌کرد و در دسترس فروش به ما قرار می‌داد و مصرف‌کننده آن محصول را از «شاپ‌ام‌آی‌تی» خریداری می‌کرد.
نصیری ادامه داد: دو ایراد اساسی ما به این مراحل وارد می‌کنیم و اولین ایراد این است که تأمین‌کننده در این مدل خواب پول بالایی دارد و خریدار و مصرف‌کننده نیز از این بابت که نیاز سنجی درستی انجام نشده ناراضی است و به آن چیزی قصد خرید آن را داشته دست پیدا نکرده است.
در مدل جدیدی که ما پیش می‌گیریم یا در واقع اولین برنامه تازه‌ای که در ۱۴۰۳ اجرا خواهیم کرد، تغییر مراحل و نوع این زنجیره تأمین است. در مدل جدید اجرای این مراحل از سمت خریدار شروع می‌شود. به این صورت که با تحلیل رفتار رقبای «شاپ‌ام‌آی‌تی» مانند شرکت ذره بین و مارکت‌هایی مانند دیجیکالا و بررسی رسانه‌ها، نیاز سنجی مصرف‌کننده در اختیار ما قرار می‌گیرد و به این ترتیب «شاپ‌ام‌آی‌تی» پیشنهادات هوشمندانه‌ای در اختیار تأمین‌کننده قرار می‌دهد. در این صورت خریدار و تأمین‌کننده متضرر نخواهند شد.
طبق گفته او: برنامه دومی که‌ام آی تی شاپ قرار است اجر کند، شاخص آگاهی برند یا «Brand Awareness» است. برنامه بعدی این است که وارد حوزه کاربران خانگی شویم و «شاپ‌ام‌آی‌تی» بین این کاربران نیز محبوبیت کسب کند.

https://pvst.ir/hwa

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو