skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صرافی اکسبیتو به دلیل مشکلات رگولاتوری به فعالیت خود پایان داد

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی ارزدیجیتال ایرانی اکسبیتو در بیانیه‌ای از پایان فعالیت خود به دلیل محدودیت‌های ایجاد شده از سمت نهاد ناظر، عدم درک فضای پیچیده کسب‌وکار از سوی نهاد‌های قانون‌گذار و بی نتیجه ماندن فضای گفتمان قانون‌گذاری خبر داد.

به گزارش پیوست، بیانیه منتشر شده روی وب‌سایت اکسبیتو نشان می‌دهد این صرافی تنها تا پایان اردیبهشت فعالیت دارد و تا این زمان برای کاربران فرصت برداشت وجوه فراهم است. همچنین این بیانیه نشان می‌دهد  واریز ریالی از ۱۶ اردیبهشت متوقف شده و انجام معاملات تنها تا ۲۳ اردیبهشت ممکن است.

اکسبیتو در این بیانیه محدودیت‌های ایجاد شده از سمت نهاد ناظر، عدم درک فضای پیچیده کسب‌وکار از سوی نهاد‌های قانون‌گذار و بی نتیجه ماندن فضای گفتمان قانون‌گذاری را دلیل توقف فعالیت خود عنوان کرده است و اشاره می‌کند: « سال‌هاست که بررسی قانون‌گذاری در این حوزه مطرح می‌شود و روز به روز محدودیت‌های بیشتری را در این زمینه شاهد هستیم و همچنان هیچ‌گونه شفافیت قانون‌گذاری را شاهد نبوده‌اییم »

در بخش دیگری از بیانیه، اکسبیتو قوانین را تا تاریخ اعلام شده را لازم‌الاجرا و عواقب نقص قوانین را برعهده کاربر می‌داند. همچنین اشاره شده با توجه به آنی بودن برداشت‌های رمزارزی در مقابل برداشت‌های ریالی که تا ۴۸ ساعت ممکن است به طول بیانجامد، کاربران بهتر است موجودی خود را به صورت رمزارز برداشت کنند.

https://pvst.ir/hw5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو