skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیر عامل بازار: کافه بازار طی ۲ ماه ۲۰۰ میلیون تومان باگ‌بانتی پرداخته است

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شهاب خدابخش، مدیرعامل بازار اعلام کرده است که بازار از هنگام افزایش سقف باگ‌بانتی خود به یک میلیارد تومان، تا امروز ۲۰۰ میلیون تومان باگ‌بانتی پرداخته است.

به گزارش پیوست، طبق گفته مدیرعامل کافه بازار این مارکت اپلیکیشن اندرویدی از همکاری با متخضصان امنیت استقبال می‌کند.

بازار در بهمن سال ۱۴۰۲ با افزایش سقف باگ‌بانتی اعلام کرد که به پژوهشگران امنیت که با کشف و گزارش آسیب‌پذیری باعث بالا رفتن سطح امنیت بازار و کاربرانش می‌شوند تا سقف یک میلیارد تومان جایزه می‌دهد.

شهاب خدابخش گفته که این مبلغ از بهمن سال گذشته به هکرهای کلاه سفید پرداخت شده است. به گفته او، کافه بازار همواره از همکاری متخصصان امنیت و هکرهای کلاه‌سفید استقبال می‌کند. سقف باگ‌بانتی یا مسابقات ارزیابی امنیتی و شناسایی باگ در بازار پیش از این صدمیلیون تومان بوده است.

باگ بانتی (Bug Bounty) برنامه‌ای است که توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها برای تشویق محققان امنیتی به یافتن و گزارش آسیب‌پذیری‌های امنیتی در نرم‌افزارها و پلتفرم‌هایشان ارائه می‌شود. در ازای گزارش این باگ‌ها، به محققان پاداش نقدی یا غیرنقدی تعلق می‌گیرد.

هدف از برنامه‌های باگ بانتی، کشف و رفع آسیب‌پذیری‌های امنیتی قبل از اینکه توسط هکرهای مخرب مورد سوءاستفاده قرار گیرند است. این امر به نوبه خود، به حفظ امنیت کاربران و اطلاعات آنها کمک می‌کند.

https://pvst.ir/hw0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو