skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

انجمن شرکت‌های پرداخت الکترونیکی و انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

سمانه سمیع تحریریه

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

انجمن شرکت‌های پرداخت الکترونیکی و انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران با هدف ارتقای مباحث آموزشی و تولید محتوای پژوهش محور در حوزه فین‌تک و موضوعات مالی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پیوست، انجمن شرکت‌های پرداخت الکترونیکی و انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران با هدف توسعه تعاملات و افزایش هم‌افزایی علمی و پژوهش محور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

رامیار قنبری رئیس هیات مدیره شرکت‌های پرداخت الکترونیکی هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را ارتقای مباحث آموزشی و تولید محتوای پژوهش محور در حوزه فین‌تک و موضوعات مالی عنوان کرد و گفت: در این نشست ضمن تبادل تجارب و توانمندی‌ها به منظور توسعه روز افزون زمینه های همکاری مشترک و همه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری و همچنین انتقال تجارب تفاهم نامه همکاری امضا کردیم. محور اصلی این تفاهم‌نامه انجام پروژه های مشترک و امور پژوهشی به منظور بهره برداری از داده ها در تجارت الکترونیکی و پرداخت الکترونیک و فین تک و کمک به ایجاد فرهنگ داده محور است.

او در ادامه برگزاری سمینارها، همایش‌ها، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی و مهارت محور در حوزه مرتبط و نیز تورهای گردشگری علمی با موضوع تفاهم‌نامه، بهره‌گیری از فناوری اطلاعات در تولید و ارائه محتوای آموزشی ازجمله آموزش‌های مجازی، تهیه و تألیف مقاله‌ها، گزارش‌ها، مجله‌های علمی و ترویجی و کتب علمی تخصصی، نظارت بر طرح‌ها و پروژه های طرفین تفاهم نامه با درخواست طرف دیگر، ایجاد کمیته پرداخت الکترونیک و فین تک در انجمن علمی تجارت الکترونیک ایران، تولید محتوای آموزشی را از سایر محورهای این تفاهم‌نامه عنوان کرد.

در نشست میان اعضای هیات مدیره انجمن شرکت‌های پرداخت و انجمن تجارت الکترونیکی ایران که امروز هفدهم اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار شد  رامیار قنبری رئیس هیات مدیره، علیرضا پزشک نایب رئیس و سید مهیار میرنظامی خزانه دار و دبیر و انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران و سید حسین پاریاب دبیرکل انجمن و میثم بشیری مدیرفن آوری اطلاعات حضور داشتند.

انجمن تجارت الکترونیکی ایران بیش از هزار عضو و انجمن پرداخت الکترونیکی  بیش از ۸۰ عضو دارد.

 

https://pvst.ir/hv2
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو