skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نوآوری در خلق بات‌های هوش مصنوعی، معرفی ۲۵ GPT سفارشی سال ۲۰۲۴

۸ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۱۵ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۶ تیر ۱۴۰۳

GPTهای سفارشی محصول جدیدی از هوش مصنوعی است که ماهیت و کاربرد ابزارهای این فناوری را تغییر داده است. با ورود GPTهای سفارشی به بازار استفاده از هوش مصنوعی در حال تعریف مجدد آن است. تا پیش از این کار با هوش مصنوعی اینچنین بود که این فناوری تصمیم می‌گرفت چه کاری انجام دهد اما اکنون با سفارشی شدن این ابزار کاربران تصمیم‌گیرنده هستند که هوش مصنوعی چه کاری انجام دهد. تولید محتوا،‌ کدنویسی، نوشتن کتاب از جمله نمونه‌هایی است که می‌توان GPT سفارشی این حوزه را در اختیار داشت.

به گزارش پیوست، موضوع سفارشی شدن GPT ها یکی از مطرح‌ترین عناوین امسال است و رفته رفته بر تعداد این ابزار افزوده می‌شود. در این مطلب به معرفی و توضیح ۲۵ GPT سفارشی در سال ۲۰۲۴ پرداخته شده است.

GPTهای سفارشی چیست؟

GPTهای سفارشی OpenAI جزو محصولات هوش مصنوعی پیشرفته‌ای است که به‌طور ویژه برای انجام وظایفی خاص ساخته شده است. این ابزار با نیازها و درخواست‌های منحصر به فرد کاربر سازگار شده و تطبیق می‌یابد. از دیگر قابلیت‌های GPTهای سفارشی می‌توان به ارائه‌ راه‌حل‌های شخصی و بهبود بهره‌وری کلی اشاره کرد.

علت روی آوردن به GPTهای سفارشی به‌جای ChatGPT

قابل تنظیم: GPTها را می‌توان به منظور کارهای خاص ایجاد کرد که در این زمینه کمک‌کننده است.

دانش تخصصی: می‌توان GPTها را با داده‌هایی از زمینه‌ای خاص آموزش داد که در ارائه پاسخ‌های آن حوزه دقیق‌تر باشد.

خلاقیت: از طریق GPTهای سفارشی می‌توان روی لحن، سبک و خروجی مدل‌های هوش مصنوعی کنترل و احاطه داشت.

یکپارچه‌سازی: می‌توان GPT‌های سفارشی را با ابزارها و APIهای دیگر برای یک تجربه یکپارچه ادغام کرد.

همکاری: به راحتی می‌توان GPTهای سفارشی را با دیگران به اشتراک گذاشت تا باعث ترویج همکاری با سازمان شود.

ساخت GPT سفارشی

وارد حساب OpenAI شوید. به قسمت سازنده GPT بروید و دستورالعمل‌های فید را طی کرده و ربات خود را دقیق تنظیم کنید. این فرآیند را تا زمانی که ربات شروع به تولید پاسخ‌های مطابق با انتظارات نکرد ادامه دهید. زمانی که از پاسخ رضایت داشتید ربات GPT خود را به اشتراک بگذارید.

ساخت GPT سفارشی (بدون اشتراک OpenAI ChatGPT Plus)

Botsonic GPT Builder شما را به ایجاد ربات های پشتیبانی محدود نمی‌کند. در عوض، این فرصت را به شما می‌دهد تا ربات‌های GPT سفارشی مناسب برای کارهای مختلف بسازید. سازنده GPT به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی ربات را روی داده‌های خود آموزش دهید، آن را شخصی‌سازی و در وبسایت خود جاسازی کنید. همچنین می‌توان آن را به سرعت ادغام کرد.

به سادگی وارد Botsonic شوید، «Create a GPT Bot» را انتخاب کنید، دستورالعمل‌ها را اضافه کنید و ربات را به دلخواه خود تغییر دهید. پاسخ‌ها را بهینه کنید، اسناد مربوطه را آپلود و آخرین نکات را به ظاهر ربات خود اضافه کنید. به عنوان مرحله نهایی، ربات خود را در هر جایی که می‌خواهید جاسازی، ادغام کنید یا به اشتراک بگذارید.

بهترین‌ GPTهای سفارشی سال ۲۰۲۴

GPT‌های سئو، تولید محتوا، نوشتن کتاب، تولید تصویر، ارائه‌کننده دستورالعمل غذا و آشپزی، کدنویسی و بازی و سرگرمی از اصلی‌ترین GPTهای شرکت OpenAI در سال ۲۰۲۴ است.

بهترین GPTها برای سئو

در این بخش چند نمونه از ابزار هوش مصنوعی که برای سئو، استانداردسازی سایت و تولید محتوا براساس عناوین و موضوعات ترند معرفی و توضیح داده شده است.

سئو جی‌پی‌تی(SEO GPT)

SEO GPT ساخته شده توسط Writesonic یک GPT سفارشی پیشرفته است که کاربران و علاقه‌مندان می‌توانند از آن برای تطابق محتوای تولیدی با استانداردهای SEO استفاده کنند. از طریق این ابزار می‌توان کلمات کلیدی پرطرفدار را یافت، وضعیت رقبا را تجزیه و تحلیل کرد و همچنین استراتژی کلی سئو را ارتقا داد.

با استفاده از این ابزار می‌توان کلمات کلیدی مرتبط با موضوعات خاص، ساختار محتوا و سایر داده‌ها را نیز پیدا کرد. این کلمات و موضوعات به‌روز در تولید محتوای به‌روز و بهینه شده موثر است. علاوه‌بر موارد ذکر شده، با استفاده از SEO GPT می‌توان امتیازات فوری سئو را ارائه و محتوا را مطابق با بینش رقبا تغییر داد. بهره‌مندی از این ابزار در زمان نیز صرفه‌جویی کرده و باعث می‌شود محتواهای بیشتری به سرعت و در مدت زمان کوتاهی تولید و ارائه شود.

ابزار تحقیق کلمات کلیدی

Writesonic ابزاری طراحی کرده است که از طریق آن یافتن کلمات کلیدی آسان و راحت شده است. این ابزار که در ChatGPT تعبیه شده است، از داده‌های بلادرنگ گوگل برای یافتن کلیدواژه‌های پرطرفدار استفاده می‌کند. یکی از امکانات این ابزار بررسی وضعیت رقبا است. مساله و آن مواردی را که مدنظر است به ‌سادگی به ابزار بگویید تا فهرستی از کلمات کلیدی را دریافت کنید.

GPT تحقیق کلمات کلیدی به‌طور خاص برای کمک به بازاریابان و نویسندگان طراحی شده است تا محتوای خود را برای مخاطبان مناسب تقویت کنند.

GPT فاکتور رتبه‌بندی گوگل

این GPT راهنمای شخصی شما برای شناسایی و اطلاع از فاکتورهای رتبه‌بندی گوگل است. این ابزار برای پیمایش پیچیدگی‌های الگوریتم‌های رتبه‌بندی گوگل طراحی شده است.

جولیان گلدی GPT

محور این GPT استراتژی بک‌لینک و دانش SEO است. این GPT پایگاه دانش جامع «Ebook Mastery Link Building» و «50  AI SEO & CHATGPT PROMPTS دارد و  از همین رو بسیار بصری و هوشمند است.

جولیان گلدی گزینه مناسبی در ارائه نشانگرهای استراتژیک جهت ایجاد و مدیریت بک‌لینک و به‌اشتراک‌گذاری بینش‌های موفق در سئو به‌شمار می‌آید.

بهترین GPTها برای نوشتن و تولید محتوا

GPTهایی که در این بخش معرفی می‌شود گزینه‌ای مناسب برای افرادی است که اهل نوشتن و فعال در زمینه تولید محتوا هستند. این ابزار هوشمند سفارشی بینش‌های تازه و جذابی را برای تولید محتوای خلاقانه و ساده‌سازی فرآیند کلی ارائه می‌کند.

مربی نویسندگی خلاق (Creative Writing Coach)

این GPT حین نوشتن بازخوردهای فوری در مورد نوشته‌ها به کاربران ارائه می‌دهد. علاوه‌بر ارائه بازخورد، این GPT ساختار روایت، گسترش شخصیت‌های داستان و عناصر سبک را درک می‌کند و متناسب با این ساختار نکاتی را در جهت تقویت نوشته پیشنهاد می‌کند.

ویرایشگر Hemingway

این GPT ابزاری جهت اصلاح و رفع مشکلات محتوا است. اگر به دنبال ساده کردن محتوای خود، افزایش خوانایی یا رفع مشکلات ساختاری هستید، ویرایشگر  Hemingway GPT راهکار خوبی خواهد بود.

 Voice/Style/Tone AI Prompt Snippet Generator GPT

با استفاده از این GPT می‌توان یک صدا، سبک یا لحن خاصی را در محتوا تکرار کرد.

این GPT پیشرفته می‌تواند متن را تجزیه و تحلیل کند و یک قطعه سریع ارائه دهد که می‌توان از آن برای راهنمایی هوش مصنوعی در تکرار صدا، سبک و لحن استفاده کرد.کاربران می‌توانند از این قطعه در هر درخواست هوش مصنوعی استفاده کنند.

راهنمای ایجاد کتاب GPT (Book Creator Guide GPT)

این GPT می‌تواند به کاربران در ایجاد کتاب، تحقیق در وب و تولید تصویر کمک کند. این ابزار، از انتخاب موضوع تا مرحله پایانی نوشتن یک کتاب در هر مرحله از کار نکات و موارد مهم و خلاقانه‌ای را پیشنهاد می‌دهد.

بهترین GPT سفارشی برای تولید تصویر

در حال حاضر تولید تصویر دیگر فقط مربوط به فتوشاپ یا ایلاستریتور نیست. تعداد GPT‌های سفارشی در حال افزایش است و با تولید خودکار تصاویر شگفت‌انگیز، زیبا و پیچیده با چند کلیک قابل تولید و مشاهده است.

چه یک طراح گرافیک باشید یا یک هنرمند یا فردی که صرفا مشتاق خلق تصویری متفاوت است این ابزارهای هوش مصنوعی راهی نوین برای تجربه ایجاد تصویر است.

DALL-E GPT

با استفاده از این ابزار می‌توان تصویر، مفهوم و ایده موردنظر را به شکل گرافیکی دریافت کرد. از طریق DALL-E GPT در کمترین زمان ممکن می‌توان تصویر خلق کرد و دیگر نیازی به کار با ابزار پیچیده طراحی نیست.

نشانگر انتشار پایدار (Stable DiffusionPrompter)

با استفاده از Stable Diffusion Prompter GPT می‌توان تصاویر شگفت‌انگیزی ایجاد کرد. این GPT گزینه مناسبی در ایجاد دستور‌العمل‌های دقیق جهت انتشار تصاویر است. درک دقیق الگوریتم این فناوری از توصیفی که کاربر ارائه می‌دهد باعث می‌شود تصویر ساخته شده و به عبارتی خروجی، حداکثر شباهت و تطابق را با خواسته کاربر داشته باشد. کیفیت بالا، دقت در تولید و بیشترین شباهت تصاویر با ایده‌ از ویژگی‌های این ابزار است.

Art Style Explorer

با استفاده از این ابزار خلاقانه هوش مصنوعی می‌توان هر تصویری را آپلود و در مورد آن اطلاعاتی کسب کرد. با توجه به اطلاعات گردآوردی شده نیز امکان تصاویر جدید وجود دارد و کاربران می‌توانند تصویر مورد نظر خود را ایجاد کنند.

این ابزار با تجزیه و تحلیل ابعاد هنری یک تصویر اطلاعاتی را درباره آن ارائه می‌دهد و بر اساس آنچه دریافت شده است می‌توان تصویری مطابق با این الگوها مانند سبک تصویر، ساختار و سایر جلوه‌ها تولید کرد.

 دستگاه کپی تصویر GPT

با استفاده از Image Copy Machine GPT عکس و تصاویر به یک شاهکار هنری تبدیل می‌شود. با آپلود کردن یک عکس خانوادگی قدیمی یا عکس یک منظره یا حتی یک سلفی ساده در این ابزار می‌توان تصاویری با همین زمینه و عناصر اما در قالب یک اثر هنری باکیفیت دریافت کرد.

بهترین GPT‌های سفارشی برای غذا و دستور العمل‌های آشپزی

GPT‌هایی که در این بخش آمده است نمونه خوبی از یک دستیار همیشه در دسترس و پاسخگویی است که به سوالات کاربران در رابطه با آشپزی و دنیای تغذیه اطلاعاتی ارائه می‌کند. از طریق این ابزار می‌توان به راحتی با طرز تهیه غذاهای جدید آشنا شد و تجربه جدیدی کسب کرد.

دستیار پخت و پز هوش مصنوعی(AI Cooking Assistant GPT)

این GPT سفارشی که محصول  H. Schols است برای تجربه پخت و پز جدید طراحی شده است. چه برای برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی در هفته به کمک نیاز داشته باشید، چه مشتاق امتحان دستورالعمل‌های جدید باشید یا فقط در حین آشپزی نیاز به راهنمایی داشته باشید، AI Cooking Assistant GPT می‌تواند ابزار اصلی شما باشد. GPT ساخته شده توسط Matthew S Gassner، مانند یک دوست اطلاعات مفیدی را درباره رستوران و کافه‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آنها با توجه به این موارد بهترین مکان را برای تجربه یک غذای عالی بیابند.

کجا غذا بخوریم؟ ابزاری برای پیدا کردن بهترین غذاخوری‌ها

فاکتورهایی مانند تنظیمات برگزیده، مکان شما را در نظر می‌گیرد و بهترین مکان‌های اطراف را پیشنهاد می‌دهد. با استفاده از این ابزار دیگر نیازی به پیمایش در بررسی‌های آنلاین نیست. از طریق این GPT، پیشنهادهای غذا بدون زحمت و مطابق با سلیقه شما تنظیم می‌شود.

برنامه‌ریز غذا (Meal Planner)

Meal Planner GPT ابزاری کاربردی برای طرفداران تغذیه سالم است. برنامه‌ریز غذا توسط ری فرناندو جونیور کمک می‌کند تا کاربران برنامه‌ریزی وعده غذایی خود را به یک فرآیند ساده و سالم تبدیل کنید.

فقط تصور کنید که یک برنامه غذایی داشته باشید که کاملا با اهداف تناسب اندام شما مطابقت داشته و همچنین جزو مواد غذایی خوشمره‌ هم باشد.

این فناوری قابلیت ارائه برنامه رژیم غذایی را نیز دارد. از طریق این برنامه می‌توان هم برنامه غذایی سالمی داشت و هم به وزن ایده‌آل رسید.

بهترین GPTهای کدنویسی

اگر به دنبال ارتقاء مهارت و زمینه کدنویسی خود هستید، این GPT‌های سفارشی برای کدنویسی ممکن است همان چیزی باشد که شما نیاز دارید.

از کمک به اشکال زدایی کد گرفته تا ارائه پیشنهادات برای بهبود، این دستیاران هوش مصنوعی می توانند در سفر کدنویسی شما ارزشمند واقع شوند.

Figmo

Figmo GPT به‌طور خاص برای کمک به مبتدیان طراحی شده و مانند یک مربی برنامه‌نویسی شخصی است. Figmo GPT با استفاده از اسناد و پلاگین‌های نمونه API Figma به عنوان یک پایه آموزشی، پیچیدگی‌های نوشتن کد پلاگین Figma را ساده می‌کند.

اگر به دنبال اطلاع اصول اصلی کد پلاگین Figma یا علاقه‌مند به کشف جنبه‌های پیشرفته‌تر باشید راهنمایی‌های این ابزار در هر مرحله می‌تواند کمک‌کننده باشد.

Flutter GPT

اگر از علاقه‌مندان به فلاتر هستید، Flutter GPT دقیقا همان ابزاری است که می‎خواهید. Flutter GPT توسط Whitebox طراحی و توسعه داده شده و به منظور ارائه مشاوزه تخصصی در مورد هر موضوعی که با فلاتر در ارتباط است تجهیز شده است. این GPT می‌تواند سوالات مربوط به ایجاد کد برای کلاس یا ویجت‌ها را پاسخ دهد و در رابطه باتوسعه Flutter یا سوالاتی از این دست به کاربران اطلاعات دهد.

DevGPT

از تولید کد پیشرفته و مدیریت پروژه‌های پیچیده گرفته تا بهینه‌سازی محیط‌های توسعه و ارائه راه‌حل‌های فناوری قابل اعتماد، DevGPT می‌تواند در همه موارد به شما کمک کند.

با استفاده از این ابزار در زمان صرفه‌جویی شده و می‌توان مدت بیشتری را بر انجام کارهای مهم‌تر متمرکز کرد.

بهترین GPT سفارشی برای سرگرمی و بازی

در اینجا برخی از GPTهای سفارشی نام برده شده است که موجب کسب تجربه جدید از بازی‌های دیجیتالی می‌شود.

کارت کریسمس‌ساز(Christmas Card Maker)

برای تبریک کریسمس می‌توان به شیوه متفاوت و جدیدی این کار را انجام داد. از طریق Card Maker می‌توان اطلاعات، جزئیات گیرنده و موارد مهم موردنظری که خواهان اعمال شدن بر کارت است را به این برنامه گفت تا کارت تبریک زیبا و مطابق با سلیقه خود را دریافت کرد.

من ربات آزرده هستم  (Im Offended Bot)

نظارت بر محتوای آنلاین جهت ردیابی مطالب توهین‌آمیز‌ در عصری که عمده فعالیت‌ها در بستر و پلتفرم‌های آنلاین صورت می‌گیرد، امری مهم است. Im Offended Bot این GPT راه‌حلی برای غربالگری محتواهای آنلاین است.

این ابزار پست‌های رسانه‌های اجتماعی شما را نمایش می‌دهد و به شما کمک می‌کند هر محتوایی را که می‌تواند باعث ناراحتی یا توهین شود را شناسایی و حذف کنید.

این بات به مانند یک مشاور تخصصی است که با شناسایی موارد حساس موجب جلوگیری از بروز پیامدهای منفی و شخصی و محرمانه‌تر شدن شبکه‌های اجتماعی می‌شود.

Genz 4 Meme

این GPT طراحی شده است تا به عنوان یک مترجم برای دنیای سریع و همیشه در حال تکامل میم‌ها و زبان ژنرال Z عمل کند. این فناوری با درک عمیق فرهنگ اینترنتی، به پر کردن شکاف بین نسلی و رمزگشایی طنز پشت میم‌ها و عبارات برای افرادی که به شدت از آن استفاده می‌کنند موثر است. با میم‌های Genz، شما دیگر از روندها و بیان نسل جوان دور نخواهید بود.

زمان بازی(Game Time)

تخصص این GPT در شکستن و توضیح قوانین با زبانی ساده و جذاب بازی‌های مختلف است. این بات به سوالات بازیکنان در تمامی سنین پاسخ می‌دهد و در رابطه با بازی‌های گوناگون اطلاعاتی ارائه می‌کند.

سایر GPTهای سفارشی شگفت انگیز

تا اینجا GPTهایی در زمینه سئو، کدنویسی، آشپزی، نوشتن و غیره معرفی شد. در ادامه به توضیح ابزاری می‌پردازیم که کارکردهای متفاوتی دارند.

GPT مذاکره‌کننده

این GPT خلاقانه برای تقویت مهارت‌های مذاکره طراحی شده است. مذاکره کردن یک هنر است و با استفاده از «The Negotiator GPT» می‌توان مسیر کسب این هنر را سریع‌تر پیمود.

این GPT پیشرفته درباره موضوعات و عناوین مختلف از جمله بحث‌های چالش برانگیز درمورد حقوق، دستمزد، معملات روزانه یا حتی موضوعات ساده‌تر نکات و استراتژی‌هایی را ارائه می‌دهد که برای کاربران مفید و موثر است.

 AffCoach

از طریق AffCoach  می‌توان مسیر بازاریابی وابسته را به شکل جدیدتر و بهتری طی کرد.

GPT سفارشی پیشرفته برای توصیه پیوندهای بازاریابی وابسته سودآور و ارائه راهنمایی در مورد نحوه ادغام یکپارچه آنها در وبلاگ یا وبسایت خود طراحی شده است.

با تبدیل وبلاگ یا وبسایت موجود خود به یک پلتفرم درآمدزا با AffCoach، حدس و گمان را از بازاریابی وابسته حذف کنید.

راهنمای ارتباط GPT

راهنمای ارتباط GPT یک GPT پیشرفته است که برای کمک به شما در مشاوره روابط طراحی شده است. این مانند یک مشاور روابط شخصی است که می‌تواند به غلبه بر موانع در روابط بین فردی کمک کند.

 

این GPT سفارشی با مطرح کردن نوع ارتباط و مواردی که به دنبال دریافت اطلاعات و توصیه‌هایی در آن باره هستید، شرایط را بررسی کرده و تلاش می‌کند آنچه گفتید را درک کند و متناسب با این موقعیت شما را راهنمایی می‌کند.

سایر GPTهای سفارشی محبوب در Reddit

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، به ویژه Reddit، مملو از بحث‌هایی در مورد آخرین پیشرفت‌های دنیای فناوری است و GPTهای سفارشی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در اینجا چند GPT سفارشی محبوب در Reddit آورده شده است.

Emoji GPT

این ابزار زمینه را تجزیه و تحلیل می‌کند، احساسات را درک می‌کند و شکلک مناسبی را نمایش می‌دهد تا گفت‌وگوی شما را واضح و روشن کند.

برای ایجاد یک پست در رسانه‌های اجتماعی، ارسال متن یا نوشتن یک ایمیل، Emoji GPT برای ایجاد ارتباطی واضح و شفاف و جذاب طراحی شده است.

 یک API برای آن وجود دارد – شماره 1 API Finder

این GPT سفارشی پیشرفته یکی از پیشرفته‌ترین یاب‌های API است که برای ۲۰۰۰ کار تنظیم شده و به صورت دستی در دسترس است. آنچه را که به دنبال آن هستید، بگویید و جریان را دنبال کنید. در نتیجه این GPT بهترین ابزارها و پیشنهادات هوش مصنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این ابزار هر روز به‌روز می‌شود، بنابراین شما همیشه جدیدترین ابزارها را برای خودکارسازی گردش کار خود دارید.

چگونه یک GPT سفارشی ایجاد کنیم؟

ایجاد یک GPT سفارشی بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام داد این است که به سازنده GPT بروید، عملکرد موردنظر خود را توصیف کنید. در نهایت مدل شخصی‌سازی شده شما ایجاد می‌شود. علاوه‌بر این، اگر می‌خواهید یک GPT سفارشی بدون اشتراک ChatGPT Plus بسازید، می توانید Botsonic را امتحان کنید.

علت ترجیح دادن GPTهای سفارشی به ChatGPT چیست؟

با سفارشی‌سازی دقت مبتنی بر دامنه، کنترل خلاقانه، قابلیت‌های یکپارچه‌سازی و پتانسیل همکاری، GPT‌های سفارشی مزایای بیشتری از ChatGPT استاندارد را دارند.

 GPT‌های سفارشی چگونه کار می‌کنند؟

GPT‌های سفارشی با یادگیری از داده‌های ارائه شده به آنها، چه از نظر راهنمایی‌های خاص کار یا ورودی‌های داده عمل می‌کنند. این ابزار اطلاعات را تجزیه و تحلیل می کند، نیازمندی‌ها را شناسایی و پاسخ‌ها یا خروجی‌هایی را متناسب با آن نیازها تولید می‌کنند.

آیا می‌توان ChatGPT استاندارد را سفارشی کرد؟

بله، اساسا GPT‌های سفارشی همین هستند. این ابزار نسخه‌هایی از ChatGPT OpenAI هستند که برای انطباق با نیازهای منحصر به فرد کاربر و وظایف خاص بهینه‌سازی و طراحی شده‌اند.

GPTهای سفارشی برای چه مواردی مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

کاربردهای GPTهای سفارشی گسترده و متعدد است. همانطور که پیش‌تر اشاره شد سئو، ایجاد محتوا، تولید دستور غذا، کدنویسی و موارد دیگر از جمله این کاربردها است. نوع استفاده کاربر از این ابزار مشخص می‌کند که GPT باید برای چه کاری مورد استفاده قرار بگیرد.

 

GPTهای هوش مصنوعی ابزار قدرتمند و موثری است که نه تنها تعامل و ارتباط افراد با فناوری را تغییر می‌دهد بلکه به افراد این امکان را فراهم می‌آورد تا مطابق با نیازهای منحصر به فرد خود، شخصی‌سازی کنیم.

از تسلط بر سئو و رمزگشایی زبان Gen Z گرفته تا افزایش مهارت‌های نوشتاری خلاق و نوآوری در آشپزخانه، قابلیت‌های پشت این ابزارهای هوش مصنوعی بسیار است.

منبع: writesonic

https://pvst.ir/i8d

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو