skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صرافی‌ها به پلتفرم‌هایی برای ارائه خدمات متنوع مالی تبدیل می‌شوند

۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

نتایج نظرسنجی «پلتفرم نظرسنجی چندین» در حاشیه هاوینگ بیت‌کوین نشان می‌دهد ۴۱ درصد از مشارکت‌کنندگان پیش‌بینی کرده‌اند که در پنج سال آینده تعدادی از صرافی‌ها رشد خواهند کرد و بقیه از بین خواهند رفت، ۲۹ درصد دیگر نیز پیش‌بینی کردند که در پنج سال آینده صرافی‌ها به پلتفرم‌هایی برای ارائه خدمات متنوع مالی تبدیل می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی توسن، پلتفرم چندین «سرنوشت صرافی‌های رمزارزی در ۵ سال آینده» را در رویداد «هاوینگ بیت کوین» مورد نظرسنجی قرار داد تا فعالان حوزه رمزارز و دارایی دیجیتال پیش‌بینی خود را از آینده این اکوسیستم با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

بر اساس نتایج نظرسنجی چندین در حاشیه هاوینگ بیت‌کوین، ۴۱ درصد از مشارکت‌کنندگان گفته‌اند که در پنج سال آینده تعدادی از صرافی‌ها رشد خواهند کرد و بقیه از بین خواهند رفت، ۲۹ درصد دیگر پیش‌بینی کردند که در پنج سال آینده صرافی‌ها به پلتفرم‌هایی برای ارائه خدمات متنوع مالی تبدیل می‌شوند.

همچنین ۱۲ درصد از فعالان در این نظرسنجی، سرنوشت صرافی‌های رمزارزی را در پنج سال آینده منتهی به شانس جهانی‌شدن و حضور آنها در بازارهای بین‌المللی دیده‌اند. از سوی دیگر ۱۰ درصد از افراد گفته‌اند که کسب‌و‌کارهای غیرمتمرکز جایگزین صرافی‌ها خواهند شد و ۸ درصد از بین رفتن صرافی‌ها را تا پنج سال دیگر برآورد کرده‌اند.پلتفرم چندین برای خلق تجربه اشتراک دیدگاه‌ها توسط شرکت توسن ارائه شده است.

«چندین» پلتفرمی برای خلق تجربه اشتراک دیدگاه‌هاست که نخستین‌بار در سیزدهمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف و در غرفه توسن معرفی شد. پلتفرم نظرسنجی چندین، با تأکید بر مزایای جمع‌سپاری (Crowdsourcing)، دیدگاه‌های متنوع را در کنار هم قرار می‌دهد و با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد.

رویکرد اصلی چندین، مهیا کردن فضایی است که در آن بتوان نظرات و زوایای نگاه‌های مختلف را با هم مقایسه کرد تا کاربر به واسطه آن بتواند با پذیرش تنوع دیدگاه‌ها، به درک واقع‌بینانه‌تری نسبت به مسائل دست یابد و راه‌حل‌های کاربردی‌تری را در مواجه با چالش‌ها پیدا کند.

https://pvst.ir/hrm

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو