skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پروژه فیبرنوری اهواز توسط فناپ‌تلکام انجام می‌شود

۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها توسط فناپ‌تلکام در اهواز اجرا می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فناپ‌تلکام، فناپ‌تلکام در جهت نهضت جهادی فیبرنوری، ابرپروژه ملی فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها (FTTx) را در شهر اهواز اجرا می‌کند. تفاهم‌نامه اجرای فیبرنوری در ۲۴ شهر استان خوزستان روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور قائم‌مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ارتباطات، مدیران ارشد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، معاون عمرانی استانداری خوزستان و مدیران عامل اپراتورهای مجری پروژه فیبرنوری در این استان، امضا شد.

فناپ‌تلکام به عنوان مجری ابرپروژه ملی فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها (FTTx) در شهر اهواز، روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت‌ماه، میزبان بازدید معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان تنظیم‌‌ مقررارت و ارتباطات رادیویی و جمعی از مسئولان این حوزه بود.

در این مراسم امیر محمدزاده لاجوردی معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان تنظیم‌‌ مقررارت و ارتباطات رادیویی، مهدی روحانی‌نژاد معاون راهبردی سازمان تنظیم مقرارت و همچنین صابر فیضی مدیرعامل شرکت فناپ‌تلکام و تیم همراه، از پروژه فیبرنوری اهواز بازدید کردند. این طرح در راستای هدف‌گذاری دولت سیزدهم مبنی بر پوشش ۲۰میلیون فیبرنوری و توسعه اینترنت پرسرعت کشور اجرا می‌شود.

طبق تجربیات بین‌المللی، اجرای کامل پروژه فیبرنوری و دستیابی به اهداف تعیین‌شده برای اتصال مشترکان می‌تواند شاخص تولید ناخالص داخلی یا GDP را ارتقا دهد.

تعهد پوششی شرکت فناپ‌تلکام در شهر اهواز تا پایان سال۱۴۰۳، دسترسی ۱۵۰هزار خانوار است که تاکنون امکان دسترسی نزدیک به ۱۱۳هزار خانوار به شبکه فیبرنوری محقق شده است.

https://pvst.ir/hrb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو